SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początkująca 40-ka. Podsumowanie str. 48/ rok str. 70

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 74636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
Wczoraj trochę za dużo tłuszczy to niesamowite, żeby w takiej chudej szynce było tyle tłuszczu! Więcej niż białka w 100gr


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
Dzisiejsza miska:



Na obiad pyszny filet z indyka


Zmieniony przez - Niniczka w dniu 2014-01-07 17:42:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
Aco takiego dobrego, wyglada pysznie a jak smakowało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
roksanna1
Aco takiego dobrego, wyglada pysznie a jak smakowało?

Cześć! A gdzieś ty zagineła?
To duży filet z indyka, piekę go od jakiegoś czasu, Obli mi doradziła, zamiast wędlin na chleb. Jak jest świeżo upieczony i gorący to jemy na obiad jak już zimny, traktuję jako wędlinę. Tym razem "owinęłam" go boczkiem wędzonym, cieniutkimi plastrami... i to było to! Wyszedł bardzo smaczny i wilgotny, bo zazwyczaj wychodzi mi suchy, nadziałam go jeszcze ząbkami czosnku... musiałam się pochwalić
Szkoda tylko, że nie wiadomo z jakich przyczyn mogłam umieścić tylko takie malutkie zdjęcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
Ja jestem, mnie pochłonęła tylko przeprowadzka na jakiś czas ale jestem, jestem. Mięso wygląda i brzmi ciekawie. Ja co prawda nie przepadam za suchymi mięsami, ale ostatnio i to się zmienia, bo schab upieczony w święta był pyszny i nawet nie za suchy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
roksanna1
Ja jestem, mnie pochłonęła tylko przeprowadzka na jakiś czas ale jestem, jestem. Mięso wygląda i brzmi ciekawie. Ja co prawda nie przepadam za suchymi mięsami, ale ostatnio i to się zmienia, bo schab upieczony w święta był pyszny i nawet nie za suchy.

No ja właśnie też nie bardzo przypadałam za takimi mięsami, nawet nie smakowała mi pierś z kurczaka ale teraz smaki mi się bardzo zmieniają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Niniczka
...
Szkoda tylko, że nie wiadomo z jakich przyczyn mogłam umieścić tylko takie malutkie zdjęcie ...


żebym np. ja się wieczorem nie obśliniła za bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
ha ha ha...
a powiem Ci, że bardzo dobry był ten filet

Ostatnio cierpię na brak czasu, więc wszystko robię z opóźnieniem
Wczorajszy trening:
rozgrzewka + 19 pompek męskich
1a. wyciskanie sztangielek skos 8x4 12kg/ręka
1b. przenoszenie sztangielki leząc prostymi rekami 8x4 12kg
2a. wznosy ramion bokiem 6x4 6kg/ręka
2b. wznosy łydek 20x3
3a. francuskie uginanie reki ze sztangielka siedząc 8x4 12 kg
3b. uginanie ramion na piłce 8x4 7kg/ręka
4b. przysiad ze sztangielkami 8x4 12kg/ręka
4b. wznosy bioder leząc na podłodze 12x4
Plank 60 sek
Boli mi kolano, nie jest to ostry ból ale czuję jakiś dyskomfort, a szczególnie dziwne, że boli nie pod czas treningu, tylko po za... przy siadaniu, schodzeniu po schodach, jak krzywo wstane... taka sytuacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
Dziś fotki nie będzie
Miska


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[FIT]DT 86paulina

Następny temat

dieta- pomocy

WHEY premium