SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początkująca 40-ka. Podsumowanie str. 48/ rok str. 70

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 74616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
aineko
o właśnie, stanik koniecznie do zmiany, szkoda biust maltretować tak małym rozmiarem
Jeśli chcesz to pomogę z ustaleniem rozmiaru, tylko musiałabyś się wymierzyć w biuście i pod biustem.

Wiem, wiem, kupiłam bo potrzebowałam na szybko czarny stanik, bo akurat miałam we wszystkich kolorach a czarny już był schodzony, za zwyczaj kupuję w Samancie i dziewczyny dobrze doradzają, tym razem nie było mojego rozmiaru, ja mam 70-75 G, polazłam do Triumfa i tam też nie mieli wyboru, przymierzyłam ten 80D i laska wmawiała mi że świetnie leży, a ja chyba ślepa byłam
Pomierzę się po tygodniu jak będzie po @, bo teraz jestem opuchnięta i mam o rozmiar większe piersi ;)
Dziękuję bardzo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
Dzisiaj zrobiłam pierwszy raz trening B z planu #1, jest moc! Daje w tylek, ja mam tak słabe nogi, że po treningu trzęsłam się jak galareta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
no, 75G brzmi znacznie bardziej prawdopodobnie niż 80D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
aineko
no, 75G brzmi znacznie bardziej prawdopodobnie niż 80D

he he... no tak :)
Szczególnie, że widać że w pasie za duży ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
Mam dziś zakwasy, tyłek i uda, lubię to
Miska na dziś


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
G... dla mnie abstrakcja
Ale ja poproszę o raporcik z treningu, nie ogólne "zrobiłam "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
obliques
G... dla mnie abstrakcja
Ale ja poproszę o raporcik z treningu, nie ogólne "zrobiłam "

Parę lat temu myślałam że mam E... ale pozbierałam z pleców i mam już G ;)
W jakiej formie ma być ten raport z treningu, wstyd się przyznać ale nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
dzisiaj zrobię to po swojemu:
1a. MC ze sztangielkami na prostych nogach (bez piłki)
1b. przysiad ze sztangielkami (bez piłki)
2a. wznosy bioder z nogami na piłce
2b. wypady ze sztangielkami (bez piłki)
3a. wyciskanie sztangielek siedząc
3b. przysiad plie (bez piłki)
4a. wznosy ramion ze sztangielkami bokiem (bez piłki)
4b. wznosy łydek (bez piłki)
Wszystkie ćwiczenia wykonywałam po 12 powtórzeń w 3 seriach. Obciążenie po 6 kg na każdą rekę, tylko wzniosy ramion na boki wykonywałam po 4 kg na rękę i to było ciężko
Oczywiście rozgrzewka przed treningiem i rozciąganie po.
Dzisiaj mała rozgrzewka z małymi ciężarkami i 20 min aerobów. Mam też pytanie odnośnie dni wolnych od treningu, czy mam w każdy dzień robić aeroby czy wystarczy tylko dwa, wychodziło by 3 dni siłowe, 2 dni aerobów i 2 dni wolne?
Dziś przeczytałam artykuł na potreningu.pl o mitach związanych z metabolizmem i tak zrozumiałam z niego,że wcale aeroby nie przyspieszą przemiany materii, a wręcz duża ilość może zaszkodzić!
Po niżej fragment o tym:
Duża ilość wysiłków aerobowych

Wysiłek fizyczny w oczywisty sposób doprowadza do zwiększonego wydatkowania energii. Trening aerobowy, chociaż powoduje zwiększone spalanie tłuszczu to jednak ma w tym względzie działanie doraźne. W trakcie jego trwania metabolizm przyspiesza, po zakończeniu sesji natomiast wraca do wyjściowego poziomu. O wiele skuteczniejszy w tym względzie może okazać się klasyczny trening siłowy bądź tzw. trening interwałowy o wysokiej intensywności. Po zakończeniu tego typu wysiłku metabolizm jest przyspieszony jeszcze przez wiele godzin, co skutkuje nasilonym wydatkowaniem energii w późniejszych okresach dnia i nocy. Aeroby oczywiście mogą przyczyniać się do utraty tłuszczu, niekoniecznie jednak są najskuteczniejszym na to sposobem, zwłaszcza że nadużywane mogą doprowadzić do wzrostu poziomu kortyzolu i upośledzenia spalania tłuszczu zapasowego oraz - spowolnienia metabolizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
W kazdy dzień na pewno nie, nie ma sensu wszytsko na raz, w ogóle IMO na razie starczą aero po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
obliques
W kazdy dzień na pewno nie, nie ma sensu wszytsko na raz, w ogóle IMO na razie starczą aero po treningu

Aha... ok
nawet mi to pasuję, w tym czasie mogę coś upichcić :)
Wczoraj nie zrobiłam aero po..., bo było już późno a ja chciałam przygotować posiłek ostatni. I ca mam jeść po treningu? Białko bez węgli?
Ja teraz tyle jem, co chyba w życiu nie jadłam, dzisiaj dwa posiłki obiadowe, wiem że to dobre ale ciężko mi się przestawić, wczoraj na przykład smażyłam moje ulubione placki orkiszowe na smalcu (jaki kupujecie?), to dla mnie duży przełom! Kilka razy wsadzałam ten smalec do koszyka i potem odkładałam na półkę, potem wracałam... he he... na pewno śmiesznie to wyglądało O dziwo placki wyszły w ogóle nie tłuste nie tak jak po smażeniu na oliwie!
Jeszcze chciałam napisać moje spostrzeżenie odnośnie przemiany materii, od momentu jak trenuję siłowo, chodzę do toalety przynajmniej 2 razy dziennie Nie wiem czy to efekt treningów czy "miski"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[FIT]DT 86paulina

Następny temat

dieta- pomocy

WHEY premium