SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początkująca 40-ka. Podsumowanie str. 48/ rok str. 70

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 74622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
attika
Niniczka, mnie rozwliło 200g mleka wygladam jak opity kleszcz, taki sam efekt daje jeden batonik i kawałek pszennego czegoś np spodu do pizzy. Zanim poczuję się dobrze mijają 4 dni

O kurka! Nie wiedziałam! To już wolę nie jeść węgli (mam jeść 170 gr, więc chciałam tym chlebem podbić ilość) niż potem wracać prawie przez tydzień do normy
Dzięki Attika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
Niniczka,
Każda z nas jest inna. Ja jestem na diecie bezglutenowej, ale testy nie do końca wykazały alergię. I wtedy doktor zaleciła taki myk..
Wyczyścić miskę do zera na 4 tygodnie (tu było sporo zakazów łącznie z przyprawami)
I potem pojedynczo progresywnie włączać do diety i patrzeć na reakcję.

Dopiero jak to przeszłam to okazało się, że nie zawsze musi Cię wysypać… możesz spuchnąć, możesz mieć bulgotki w brzuchu, katar i kaszel (po mleku)
Zadziwiła mnie ilość pokarmu, która rozrabiała.. przeważnie były to w mojej opinii małe porcje.

A parówki to kasza manna z łojem.

poooozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
No właśnie wczoraj jak się położyłam, brzuch miałam jak balon i strasznie burczało Heh... wiem że generalnie parówki to syf, myślałam, że chociaż Berlinki są lepsze Zła jestem na siebie, prawie tydzień pracy w doopie
Dziewczyny, a co z alkoholem? Całkowity zakaz? Pytam, bo za miesiąc jadę na wakacje i na wakacjach lubię wieczorkiem posiedzieć przy kieliszku wina na tarasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
Dzisiejsza miska, pierwszy raz nie miałam problemów z ułożeniem, żeby nie kombinować, co tu zrobić, żeby było więcej kalorii i węgli :)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
Mam problem z jedzeniem dużej ilości warzyw, jak zjem dużo to nie mam miejsca na bardziej kaloryczny posiłek, nie umiem tego pogodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 534 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14541
Niniczka, strączki Ci załatwią sprawę: dużo nie trzeba, a masz i węgle, co to je chlebem próbujesz podbić, i białko i kalorie tyż.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
Gosiu, dziękuję kochana
Mam w zamrażarce fasolkę szparagową, jutro ugotuję albo pojutrze, bo na jutro mam już jadłospis ;) Można też zrobić gulasz z fasolą czerwoną tylko jak policzyć? Na oko? Ja uwielbiam zupy ale musiałam zrezygnować, bo nie wiem jak gr liczyć
Gosiu, dziś Cię odwiedziłam tylko nie pisałam, musiałam Cie ściągnąć myślami podziwiam Cie i kibicuję! Gdzie jesteś na Słowacji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Liczysz to co wrzucasz do zupy: np 200g mięsa, 300 ziemniaków.. I tak wpisujesz w miskę. Możesz też sobie jako szablon zapisać i na następny raz masz gotowca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
Corum
Liczysz to co wrzucasz do zupy: np 200g mięsa, 300 ziemniaków.. I tak wpisujesz w miskę. Możesz też sobie jako szablon zapisać i na następny raz masz gotowca.

I dzielę na porcję tak? Miałam wątpliwości czy liczyć surowe przed ugotowaniem czy już po, to co nakładam do miski. Tak robię z innymi potrawami gdzie jest pokrojone mięso. Muszę kupić wagę spożywczą, na razie kupuję mięso na tackach gdzie jest waga wypisana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
Witam :)
Wklejam dziennik na dziś, troszkę za mało węglowodanów, jak dam rady to może jeszcze kaszą się "dopcham"
Opuchlizna po mały schodzi, może dzięki zielonej herbacie, bo ponoć dobrze wodę wyprowadza, tak mi mówił znajomy chinczyk ;)


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[FIT]DT 86paulina

Następny temat

dieta- pomocy

WHEY premium