SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początkująca 40-ka. Podsumowanie str. 48/ rok str. 70

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 74648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4087
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
Kokosik, Cytrynowa, Gosiu, SunSprite, Malgorzato, Jolek75 dziekuję
Sama się tymi zdjęciami się zmotywowała dziś lecę na zakupy, póki przeceny są
obliques
Niniczka, machnij sobei trzy zdjęcia ale tak z wysokości poziomu i pchnij mi, bo mi cięzko zobaczyć co i jak dokładnie.
I skrót poprosze o statnich założeń dietetycznych ile razy w tygodniu był trening i co z tego wynikło

Dobrze Szefowo!
Sama widzę, że te zdjęcia są nie teges, bo zrobiłam trzy ale były złej jakości, na tym ostatnim też jakoś dziwnie stanęłam, nie zdążyłam się obrócić chyba do końca i się ustawić, wyprostować, coś do córki mówiłam, ona cyknęła i poleciała... no i wyszło jak wyszło
Zrobię se samowyzwalaczem, bo mnie wszyscy denerwują (jestem przed @)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
Oj! Dziewczyny! Dziękuję Wam za COGi
Wróciłam właśnie z łupami z wyprzedaży


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
Kupiłam sztangę i dwa talerze x 5 kg
W domu mam jeszcze 8 x 2 kg i 8 x 1 kg
Lecę do kina
Jutro terning!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
Wklejam zaległe miski:








Zmieniony przez - Niniczka w dniu 2014-01-19 22:57:51




Zmieniony przez - Niniczka w dniu 2014-01-19 22:58:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
czekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
obliques
czekam

Szefowo! Będzie zrobione!
W sobotę nie dałam rady zrobić, miałam od rana zakręcony dzień, no i strasznie ciemno było w mieszkaniu, a z lampą to źle wychodzi, prześwietlone bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
Dzisiejszy trening:
Rozgrzewka
1a. pompki 20x1 16x3
2a. podciąganie sztangielek wzdłuż tułowia 8x4 8 kg/ręka
3b. wiosłowanie prostymi ramionami leząc na brzuchu 8x4 6 kg/ręka
3b. prostowanie rak w opadzie tułowia 8x4 8 kg/ręka
4a. wypady ze sztangielkami 8x4 12 kg/ręka
4b. MC na prostych nogach 8x4 21 kg
MC robiłam już z sztangą, na razie skromnie, bo pilnowałam technikę, moim zdaniem ze sztanga łatwiej trzymać plecy prosto nie robiąc kociego grzbietu, niż ze sztangielkami
Próbowałam zrobić przysiad z obciążeniem i ciężko było, chociaż było mniejsze od tego co robię ze sztangielkami, muszę poćwiczyć na razie z samym gryfem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
Dostałam @, trochę jestem ociężała, do tego kupę roboty, hehh...
Dzisiejsza miska:
Wiem, że nie wliczamy warzyw zielonych ale ostatnio zjadam tego bardzo dużo i chciałam zobaczyć jak to wygląda w bilansie... u mnie wyszło ponad 80 kcal, to chyba nie jest mało?
Na obiadek pyszności - udziec indyczy


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[FIT]DT 86paulina

Następny temat

dieta- pomocy

WHEY premium