SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

byle do przodu ,,,

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 57 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7740
Ćwiczenia i biegi zrobione, piszę z telefonu ale coś nawet w nim internet szwankuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 57 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7740
Miska dzisiaj trochę nie dojedzona ,ale nie miałam kiedy.
Jak zwykle zielenina,pomidory,ogorki,cebula
spirulina,tran,błonnik,cytryna,siemie lniane,woda-pilnowalam picia wody i tylko jedna kawa.
Wczoraj trochę zwariowany dzień ,miska nie liczona ale czysta ,za to trening z bieganiem zrobiony ,do teraz czuję mięśnie klatki piersiowej .
Nie miałam nawet jak uzupełnić wpisów bo internet po burzy odmówił posłuszeństwa.




Zmieniony przez - barka66 w dniu 2015-03-31 23:23:08

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 57 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7740
DZIEŃ 8 ĆWICZEŃ
Zaczęłam robić serie po 10 powtórzeń z przerwą dopiero po zrobieniu całych trzech serii
1a. MC ze sztangielkami na prostych nogach (bez piłki)-2x10x25kg-1x10x30kg
1b. przysiad ze sztangielkami (bez piłki)-3x10x6,5 kg
2a. wznosy bioder z nogami na piłce-3x10
2b. wypady ze sztangielkami (bez piłki)-3x10x6,5kg
3a. wyciskanie sztangielek siedząc-3x10x6,5kg
3b. przysiad plie (bez piłki)-3x10x6,5kg
4a. wznosy ramion ze sztangielkami bokiem (bez piłki)--2x10x6,5kg-1x7x6,5kg
4b. wznosy łydek (bez piłki)-3x10
Żeby się nie rozpisywać to dołożyłam do MC i czułam tą ostatnią serię,wypady czułam ale o to mi chodziło
i te nieszczęsne wznosy bokiem to porażka z takim ciężarem ale nie miałam jak zmienić bo resztę hantli było okupowane przez moją latorośl.
Na koniec dodałam 3x po 30 sek plank zwykły i bokiem .Na koniec rozciąganie.
Nie biegałam dzisiaj bo fatalna pogoda ,wolałam nie ryzykować przeziębieniem.
MISKA
Jak zwykle za mało białka ale za to powoli zaczynam ją urozmaicać,wymyśliłam chlebek gryczany i nawet nadaje sie do jedzenia.
Dodatkowo wpadło ok 250 g zupy ogórkowej i tu była niewielka porażka żołądkowa bo dodałam 100g śmietany do niej i nie wiem po czym mnie przegoniło czy po ogórkach czy po tej śmietanie ale chyba po śmietanie (a taka dobra była)....
--mało zieleniny,pomidory,ogórki,cebula,cytryna
--woda,herbata jaśminowa,kawa,
--spirulina,tran,siemie lniane,błonnik


Zmieniony przez - barka66 w dniu 2015-04-01 22:51:42

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 68 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 903
Gdy brakuje mi białka, wrzucam samo białko z jaja albo filet z kurczaka. Chleb gryczany spróbuje kiedyś zrobić, pewnie jest dobry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
miraqua
Tabelki też nie potrafię, może jakaś młódka nam pomoże... Obwody mniejsze, ładnie, ładnie


Swoją tabelkę z pomiarami zrobiłam w programie office, co pomiary-uzupełniam i potem za każdym razem robię zrzut .Tu na forum -nie umiem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
w jaki sposob podajesz obciazenie? suma? czy hantla?

"1a. MC ze sztangielkami na prostych nogach (bez piłki)-2x10x25kg-1x10x30kg "
"4a. wznosy ramion ze sztangielkami bokiem (bez piłki)--2x10x6,5kg-1x7x6,5kg "

chcialabym zobaczyc filmiki z tych cwiczen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 57 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7740
Dzięki Miraqua chyba będę musiała tak robić by w końcu dobić tyle białka ile powinno być
,Ilomi muszę popracować (czytaj nauczyć się) w tym programie office nad tą tabelką bo wkurza mnie taki artystyczny nieład z tymi pomiarami
Bziubzius======
(w jaki sposob podajesz obciazenie? suma? czy hantla?

"1a. MC ze sztangielkami na prostych nogach (bez piłki)-2x10x25kg-1x10x30kg "
"4a. wznosy ramion ze sztangielkami bokiem (bez piłki)--2x10x6,5kg-1x7x6,5kg "

chcialabym zobaczyc filmiki z tych cwiczen).
MC robię sztangą najpierw 2 serię po 10 powtórzeń z obiążeniem 25 kg,a potem jedną serię z 30 kg-poczułam wczoraj te 30 kg,chyba przesadziłam he he
Zawsze podaje wagę jednej hantli a fakt że wznosy ramion dla mnie z takim obciążeniem to na razie porażka.
Z filmem na razie to nie mam jak ,postaram się po świętach --naprawdę dzięki za zainteresowanie ,wiem że jakość wykonań moich ćwiczeń marna ale staram się jak mogę (lustro i filmiki )


Zmieniony przez - barka66 w dniu 2015-04-02 17:33:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 57 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7740
Chciałam dać link do swojego tematu,znalazlam takie coś<
Żeby wstawić link w podspis klikamy u góry strony "Edycja konta" (między nickiem i Wiadomości) i wybieramy ostatnią opcję, czyli "Ustawienia forum". W okienko, które się pojawi wklejamy adres swojego dziennika skopiowany z paska adresów, przy czym adres ma się zaczynać od http://www... wówczas będzie widoczny jako link, a nie tekst (gdy zaczyna się od samego www ).
Zapisujemy, wchodzimy w swój dziennik i sprawdzamy czy adres pojawił się w stopce i czy się otwiera.
TYLKO gdzie się znajduje ten pasek adresów bo jak wpisuje ręcznie to po kliknięciu w to http;// www...i resztę mojego adresu to pojawia mi sie napis że taka strona nie istnieje -może ktoś pomoże telefon do przyjaciela

Zmieniony przez - barka66 w dniu 2015-04-02 18:21:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 57 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7740
MISKA============= w końcu mam to całe białko tak jak powinno być a nawet przekroczyłam odrobinkę
SUPLEMENTACJA-tran,spirulina,siemie lniane,błonnik
WARZYWA-zielenina,ogórki,pomidory,cebula,rzodkiewka
PŁYNY-woda,kawa,herbata jaśminowa,lampka wina czerwonego hm ale nie wypiłam całego bo było pomimo że półsłodkie to dla mnie za słodkie
Mam zmartwienie jak tu przeżyć te święta ,w domu ok bo zjem to co powinnam ale mam zaplanowane święta chodzone czyli praktycznie całe spędzam po za domem i jak tu zachować czystą miskę przecież nie będę chodzić ze swoim jedzeniem he he ale byłby ubaw(czytaj obraza) u teściowej gdybym przyszła do niej z żarciem w pudełeczku .......

Zmieniony przez - barka66 w dniu 2015-04-02 21:30:22

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 68 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 903
Pasek adresów to ten na samej górze, ręcznie też można go wpisać, tylko b. dokładnie http: (dwukropek,nie średnik) itd. Dzięki za przepis, też tak zrobiłam.
W święta wybierajmy tylko to, co najbardziej przypomina nasze jedzenie codzienne ;) gorzej z ciastami, a może wymówka, że brzuch boli...he he

Zmieniony przez - miraqua w dniu 2015-04-03 10:20:50

Zmieniony przez - miraqua w dniu 2015-04-03 10:22:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna dla kobiety ile kcal

Następny temat

Redukcja / 2 miesiące i brak efektów / problem z IBS

WHEY premium