SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.2

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 218465

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
jest napisane*
z tego co ja słyszałem, to magnez z tabletek musujących, czy ogólnie tabletek z apteki strasznie słabo się wchłania, jakbyś go nie spozywał, ale niech ktoś sie jeszcze wypowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34176
Witam
Czy jajecznice i omleta mozna smazyc na oliwie z oliwek ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
najlepiej na teflonie. Wlej na teflon oliwkę nadmiar wytrzyj chusteczką bądź ręcznikiem papierowym w patelnie i smaż prawie bez tłuszczu

Zmieniony przez - s.m.p.a. w dniu 2009-01-31 09:51:37

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34176
smaze na teflonie tylko zawsze uzywalem zwyklego oleju rzepakowego :/
A nie mozna tak normalnie nalac kilka kropel oliwy i smazyc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6605
s.m.p.a. a co bys powiedzial(a) na moje ostatnie pytanie z 278 str?

---------------------------
www.subaru-auta.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
power15 możesz ale lepszym rozwiązaniem byłoby takie jak Ci podałem a tłuszcze uzupełnic pijąc tą oliwę a nie smażyć na niej

freesamen nie powinno stracić imo ale nie wrzucaj do wrzątku raczej ale do letniej jak najbardziej możesz producent zaleca pewnie do zimnej żeby był efekt orzeźwienia ale jak jesteś chory wiadome że nie jest to dobre poza tym zainwestuj w magnez z olimpu lepiej na tym wyjdziesz i lepiej się wchłania

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1090
Dowiedziałem się, że białka jaj są najlepsze dla człowieka i zauważyłem, że sporo osób je dużo samych białek jaj. Tylko co z żółtkami? Tak po prostu trzeba je wyrzucić? … trochę szkoda.

Może ktoś ma jakieś pomysły co można zrobić z takimi żółtkami, żeby się nie zmarnowały?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nigdy nie wyrzucam żółtek to marnotrawstwo staraj się tak zbilansować dietę żeby wliczyć także żółtko i będzie ok
a co można zrobić z żółtek kogel mogel dać mamie do placka czy ptakom

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
freesamen-Odradzam,bo tak raczej by sie zuzylo w ciagu paru dni,a to jedno duze opakowanie,wiec moze byc niesmieze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6605
"Odradzam,bo tak raczej by sie zuzylo w ciagu paru dni,a to jedno duze opakowanie,wiec moze byc niesmieze"

mozesz napisac jasniej co masz na mysli?

---------------------------
www.subaru-auta.pl 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomóżcie z odchudzaniem

Następny temat

TrenerGym - pytanie

WHEY premium