SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.2

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 216430

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 623 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4385
dzieki Jacquess :]

niech masa bedzie z nami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
ile waży lit mleka i kefiru/maślanki. Tak dla waszego info litr jest miarą objętości więc litr danego produktu może ważyć więcej bądź mniej gramów

edit jeszcze drugie pytanie w żółtku jaj jakie mam rodzaje tłuszczy(-jednonienasycone,-wielonasycone,-nasycone??)

Zmieniony przez - Zuper w dniu 2008-11-20 18:29:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Do tak plynnych produktow mozna przyjac tak jak dla wody czyli litr-kilogram,ale jesli chodzi Ci o obliczanie wartosci to przeciez na opakowaniu czy to gramy czy ml,jest to napisane.

Proporcje sa ok. 2:3:0,5 j:n:w podobnie zreszta jak przy miesach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1637
Trochę późno odpisuję.

Londi to ma byc zwykla dieta na mase czy co?
jesli zwyczajna dieta masowa to:2-2,5g bialka na 1kg ciala
0,8-1,5g tluszczu na 1kg ciala
weglowodany:reszta zapotrzebowania

Dieta ma być na siłę. Masy nie potrzebuję, redukcja też mi nie jest potrzebna, chcę tylko mieć jak największy przyrost siły.

Po ponownym przeliczeniu wychodzi:
165g białka,
113g tłuszczy,
256g węglowodanów.
W sumie 2700 kcal. Ważę 75kg. trenuję na siłowni 3 razy w tygodniu + 2 razy w tygodniu taniec + 2 razy w tygodniu akrobatyka. Proporcje są dobrze ułożone względem mojej aktywności fizycznej? mogę się już zabierać za układanie posiłków czy jeszcze coś poprawić? Dużo węglowodanów teraz jest, ale może taka ilość będzie odpowiednia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 644 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13498
Czy białko z takich produktów jak płatki owsiane, kasza, ryż, rodzynki i chleb razowy brać pod uwage przy wyliczaniu z diety ile jest w niej białka ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 247 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1929
Czy jest mozliwe przybranie na masie 14latkowi który blsykawicznie rośnie?Jak tak to jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
pro11111111 tak ale białka roślinne powinny być max. 30% wszystkich spożywanych białek

wacmajster będziesz musiał wpier... jak świnka przy dodatnim bilansie, zdobędziesz masę

Zmieniony przez - Zuper w dniu 2008-11-23 09:14:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4208
1. Ktorym sposobem lepiej obliczyc zapotrzebowanie kaloryczne? Kalkulatorem w dzienniku posilkow czy sposobem co jest tu w glownych tematach https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html , poniewaz za pomoca kalulatora wychodzi mi 1800, a w drugim sposobie 2700 (mowie o bilansie 0)

2. Ile okolo ml ma duza lyzka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
2. Ile okolo ml ma duza lyzka?

czego??
jak oliwy to ok. 10g o ile sie nie myle.


co do zapotrzebowania to imo sposób z linku który podałes jest dokładniejszy o ile sie nie pomylisz

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10792
po treningu jem 3 banany + odzywka białkowa , po jakim czasie mam zjejśc następny posiłek ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomóżcie z odchudzaniem

Następny temat

TrenerGym - pytanie

WHEY premium