SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.2

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 215016

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3553
Hmm zjadłbyś BCAA czyli ? "Złożone aminokwasy" czyli np. co ? A no i na co mi potem węgle złożone praktycznie na noc ? Myślałem ,że ostatni mój węgiel (:D) to będzie ten banan o prostym IG ,a potem już same białko no i przed samym snem twaróg/serek wiejski...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
bcaa czyli bcaa kapsy.... węgli prostych unikaj tym bardziej na wieczór dlatego piszę Ci że złożone + białko możesz zrobić tak że najpierw zjesz szybko wchłanialne a przed snem twaróg podziel sobie i pomyśl

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1076
Czy należy wliczac tłuszcze z warzyw, owoców, ryżów, owsianych itp ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3553
Ok dzięki za odpowiedź, teraz już wiem jak to mniej więcej zaplanować A co do tego BCAA czy mogę brać takie cudo na samym początku diety ? Bo dopiero co ją układam i myślałem żeby z suplami troche poczekać no ale to w końcu chyba nie jest to jakaś tam poważna odżywka jak kreatyna ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
smajl0-Warzywa i owoce nie maja ich w duzych ilosciach.Jest pare wayjatkow.Np.awokado,kokos,ale na pewno nie o to Ci chodzi.
Produkty zbozowe tez maja male ilosc choc wieksze.Z tego co pamietam to pare gram jest w platkach owisanych.
Nie musisz tego wliczac,a jak masz program to Ci to wyliczy.Na pewno nie bedzie duzej roznicy i tak.
[http://www.darkthorn.republika.pl] 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4382
Witam,mam pytanie jak jadac bialko z jajek?Gotowac jajko i wywalac zoltko czy jak?I w jakich porachPrzed i po treningu czy jak?Dieta na maseZ gory dzieki za odp.!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
bartek302-Zostaw odzywki na razie.Kreatyna a bialko to "troszke" inne rzeczy Dopracuj diete,spojrz na efekty i jak po jakims czasie nie bedziesz ich widzial-pomysl nad dodatkami.

Kacz1 -W zoltku oporcz bialka jest tluszcz i temu niektorzy jesli maja go za duzo to wywalaja.Jesli zgadza Ci sie bilans,a jajka nie sa po treningu to wywalanie zoltek to marnotrawsto.
Przed treningiem moze byc troche tluszczu,ale jezeli zordlo bialka byloby z jajek to tluszczy moze byc za duzo.
Ogolnie mozesz dac w innych posilkach przeciez,a okolotreningowo ryby,mieso czy same bialka.

Zmieniony przez - Hihihehe w dniu 2008-10-15 19:43:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3553
Hmmm to co moge jeść odrazu po treningu ? Te BCAA sobie w takim razie odpuszcze, i teraz wystarczy tylko ,że jakieś 30 min po treningu jem cyca z kury z brązowym ryżem i 30 min przed snem serek wiejski ? Bezpośrednio po treningu nic nie musze dawać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
30 minut to nie tak duzo,ale w sumie to bialko to nie taki glupi pomysl tylko pamietaj,ze najpierw stawiaj na calosc diety.
Ryz + kurak pozniej i serek na kolacje jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1076
Po dokładnym zliczeniu u mnie wychodzi ponad 10g tłuszczu z warzyw/zbóż/ryżów, więc nie trzeba ich wliczać ani się nimi przejmować :)?
Pozdrawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomóżcie z odchudzaniem

Następny temat

TrenerGym - pytanie

Wiecej