SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.2

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 216440

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
Siema,

po treningu spożywam porcję UP YOUR MASS firmy MHP (około 30g węgl, około 25g białka), po godzinie jajka (połowę żółtek wyrzucam) z pomidorem, papryką. Czy ten ostatni posiłek jest ok? Czegoś może brakuje, by polepszyć wchłanialność? Czy może tak pozostać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
@up Po pierwsze z jajka nic się nie wyrzuca . Jajko nie podwyższa cholesterolu , ba wrecz obniża . Zapraszam do artykułów . Zresztą nawet nie napisałeś jaki cel diety . Redukcja ? Masa ?

Ja też mam pytanie :f
Jutro mam taką nieciekawą sytuacje , że po treningu aerobowym nie będe wstanie nic zjesc , i do pracy trzeba zapierniczać . Co poza po treningowym białku + wafle ryzowe moge zjeść bez przyrządzania w domu ?

Zmieniony przez - L3m0n w dniu 2008-10-15 11:25:21

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
Vanilaface diete chyba kuleje, po treningu nie spozywamy warzyw, skupiamy sie na ww z ryzu/makaronu/ziemniakow, jako zrodlo bialka całe jaja nie sa dobre, poniewaz zoltko zawiera spore ilosci tluszczy nasyconych, dlatego po treningu dawaj same bialka z jaj.

L3m0n skoro nie masz czasu aby zjesc normalny posilek, to najlepszym wyjsciem bedzie banan + porcja bialka, moga byc rowniez wafle ryzowe, lub gainer, przydaloby sie jednak dorzucic cos do tego z naturalnych produktow, chociaz chleb pelnoziarnisty + mieso/ryba. Zdr.

Zmieniony przez - zaglebieSC w dniu 2008-10-15 11:38:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
dieta nie kuleje, dieta jest na masę, masa idzie do przodu. Zadałem pytanie kosmetyczne. Dieta w skrócie:
2,5g białka na kg
4g węgli na kg
1g tłuszczy na kg

wszystko rozbite na 5 posiłków, 7 licząc z bananem i białkiem po wstaniu rano oraz odżywką potreningową. Nie jem węglowodanów w ostatnim posiłku - łatwo mi łapać fat, a ten posiłek o który pytam jest/ma być pełnowartościowym, ale raczej bez węgli-to nie dla mnie . We wszystkich innych są węglowdany (ryż brązowy, płatki na śniadanie).

Jajko jest uznawane jako wzorzec jeśli chodzi o profil amin - uważam nawet, że kurczak do jajek się chowa. Tłuszcze z żółtek są, bo wywalanie wszyskich żółtek to marnowtrawstwo, wywalam tylko trzy by zgadzał się bilans - nie wykluczam, że przestanę kiedyś je wyrzucać. Pozatym żółtka wydłużą okres wchłanialności - szybkie białka poszły już z odżywki, a to ostatni posiłek przypominam, niech się trawi. Co jest tutaj nie tak, co kuleje?

Zmieniony przez - Vanilaface w dniu 2008-10-15 11:48:28

Zmieniony przez - Vanilaface w dniu 2008-10-15 11:49:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4755
pewnie chodzi mu o to by w ogóle nie jeść tłuszy w okresie okienka Anabolicznego...

."Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
Więc jak z tym moim posiłkiem ? Są cool te jaja, czy są bleee? Co dodać by było pięknie ? Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4755
ja bym zrobił tak że jadłbym same białko a żółtko zostawił na ostatni posiłek w sam raz będzie się żółtko nadawało

."Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
Chodzi tez o warzywa a mianowicie blonnik, ktore masz w posilku potreningowym.

Zmieniony przez - zaglebieSC w dniu 2008-10-15 13:53:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3553
Witam , mam takie pytanie:
Po treningu odrazu jem banana (koło 20:00) a gdzieś o 20:30 - 21:00 powinienem jeść już posiłek głównie składający się z białek,no i tu moje pytanie co najlepiej wtedy jeść ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
zrobiłbym tak banana bym zostawił po treningu zjadłbym bcaa i potem węgle złożone + białko i nie ma co się martwic o zalanie jeśli chesz tego banana możesz zostawic tylko potem odpowiednio mniej zjedz ww pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomóżcie z odchudzaniem

Następny temat

TrenerGym - pytanie

WHEY premium