SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.2

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 217499

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11694
Tak sie zastanawiam, do ogorkow konserwowych, pomidorow w puszkasz itp. kupowanych w sklepie dodaje sie cukier... Czy tego tez raczej unikac ?

Deep into yourself is where You will find motivation.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej mam kolejne pytanie :)

jestem ekto, 67kg wagi, 186cm wzrostu, 23lata

dalem tu dietke na mase do oceny i z malymi poprawkami wszystko wyszlo OK

w/g podklejonych tematow i moich wyliczen wyszlo mi ok. 4000kcal dziennie do przemielenia,

natomiast dzis odpalilem dziennik vitalmaksa i tam mi pokazuje :

KALORIE [kcal] 2751,2

czym sie sugerowac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1021 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27408
Powiedzmy ze jem: Makaron zwykly + tunczyk dodaje otręby to zmniejszam jego IG tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12323
Jak wygląda sytuacja z białkiem, powinno się wliczać białko roślinne czy nie?

W ciągu dnia dostarczam ok. 150g białka z czego zwierzęce 70% ok. 1,7g kmc a roślinne 0,7g (z płatków owsianych, ryżu i makaronu). Czy tak jest dobrze? Czy martwić się oto by dzienna podaż nie przekraczała 2,5g na kmc z czego 1,7g pochodzenia zwierzęcego.

Czytałem trochę postów o tym i mam już sieczkę w głowie;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 98
no zagladalem juz tam , ale tam pisze w jaki sposob obliczyc zapotrzebowanie kaloryczne itd a nie jakie potrawy w jakich ilosciach moga wchodzicna u mnie w sqlad na 1 posilku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6272 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
met0d tak ja masz powinno byc ok

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 854
Witam, moje pytanie brzmi:

Czy w dietach dla sportowców (atletów: siłownia, biegi itp.) uwzględia się i stosuje zupy ?
Ostatnio się zastanawiałem, bo przecież dobra zupa wspaniale nawadnia, zawiera warzywa itd, a jednak nie znajuje się ich w rozpiskach diet.

Tolerancja- cecha ludzi bez przekonań

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1021 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27408
Raz na jakiś czas nie ma problemu - nawet powinna sie znaleść. Jednak w codziennej diecie srednio sie sprawdza ponieważ posiłek powinien być wartosciowy (białko, węgle, tluszcze, witaminy) a jak wiadomo w zupach nie znajdzie sie duza ilosć połnowartosciowego białka, węglowodanów - tłuszcz i witaminy owszem. :0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 9041 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 98000
tu masz przykład odpowiedniej zupy:
https://www.sfd.pl/Zupa_brokułowa_z_piersią_kurczaka-t462127.html
tutaj pozostałe. Aż dwie:
https://www.sfd.pl/forum.asp?search=zupa&forum_id=356&strona=1 

Quod medicina aliis, aliis est acre venenum

Trzecia Rzeczpospolita, Polska Ludowa
To samo od nowa, to samo od nowa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1499
Dlaczego okołotreningowo nie jemy warzyw ?

Oraz takie pytanko odnośnie sporej różnicy w wartościach BTW między siemiem lnianym z dziennika posiłków a kupionym w sklepie. W dzienniku ma BTW 18,3/42,2/1,5 i 534kcal a to co kupiłem 36/8/45 i 233kcal. Z czego to wynika ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomóżcie z odchudzaniem

Następny temat

TrenerGym - pytanie

WHEY premium