SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.2

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 216325

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 562 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2381
Ostatnio zdaża mi sie spać 12 godzin odrazu. Jem około 30-40 minut przed snem, gdy sie rano budze, moze nie jestem jakos starsznie głodny, ale czuje ze juz mnie zaczyna ssać. Jestem na masie, i troche mnie to zaniepokoiło. Wczesniej sypialem po 8 - 10 godzin i wszystko mialem pod kontrolą, tylko teraz jak mam okazje przedłużylem troche ten czas. jakies porady ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
ale nie rozumiem pytania śpisz 12 godzin bo tyle potrzebuje twój organizm. A to że cię zaczyna ssać to ok niektórzy w ogóle nie mogą jeść rani widocznie masz dobry metabolizm jedz szybko śniadanie po wstaniu i będzie ok chyba ze w nocy budzisz sie głodny to jest już gorzj

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 562 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2381
No metabolizm mam szybki, i strasznie szybko trace wage gdy odpuszczam diete. Dlatego zawsze staram sie miec wszystko pod kontrola i raczej nie dopuszczam do znacznego ssania. Raczej napisalem w tym temacie zeby sie dowiedziec, czy mi w niczym nie przeszkodzi, albo nie zwolni budowania masy takie poranne ssanie. Bo zastanawiam sie nad tym zeby spac troche krócej w nocy, i dosypiac troche w ciągu dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24523
Jak to się ma taka dieta jedząc tylko jak CRNX płatki owsiane,jajka itd nie jedząc np warzyw po treningu?Czy jeżeli jestem trochę zatłuszczony chce nabrać mięśnia i spalić tłuszczyk czy takie rozwiązanie będzie dobre jedząc oczywiście dużo białka i zachowując dobre proporcje tłuszczy?I jaki wpływ będzie miało nie jedzenie warzyw a ograniczenie owoców do minimum?

NO STRESS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
rezygnujac z warzyw przy takiej ilosci bialka zakwasisz organizm,a owoce na redukcji praktycznie ograniczasz po treningu lub do sniadania i to od czasu do czasu!!

moze pomyslisz o LOW CARB ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24523
Tak od 1 stycznia chciałbym ograniczyć owoce w diecie do minimum(jedząc może jakiś owoc do śniadania)A ograniczając warzywa tylko w czasie około treningowego posiłku i po treningowego jakby to wyglądało ale też nie za dużo?Jestem budowy endo więc właśnie staram się o ucięcie węgli w diecie a właśnie spożywiania dużej ilości białka i mieć dobry stosunek tłuszczy.Jak pisałem wczęśniej chciałbym zebrać mięsnia przy tym tracąc tłuszczyk.

O low carb czytałem nie raz ale poczytam jeszcze o tym troche może pomyśle nad tym żeby to zastosować-pomyślimy

NO STRESS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 328 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11521
Na śniadanie jakie płatki były by lepsze: jęczmienne czy owsiane? Dodam, że zalem mlekiem i rodzynek dosypie, prócz tego nic więcej nie jem

CHWDP wybij sobie z głowy szukać na komendzie pracy
Śmierć konfidentom tak zostałem wychowany CHWDP CHWDP CHWDP...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na śniadanie jakie płatki były by lepsze: jęczmienne czy owsiane? Dodam, że zalem mlekiem i rodzynek dosypie, prócz tego nic więcej nie jem

owsiane lepsze


w śniadaniu za mało białka - dodaj jeszcze np jakieś jajka + warzywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 328 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11521
A z warzyw conajlepsze by było? Jakieś ogórki czy papryka ze słoika?

CHWDP wybij sobie z głowy szukać na komendzie pracy
Śmierć konfidentom tak zostałem wychowany CHWDP CHWDP CHWDP...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rób surówki, np z kapusty pekińskiej, marchewki, cebuli

Pomidory też będą ok
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomóżcie z odchudzaniem

Następny temat

TrenerGym - pytanie

WHEY premium