SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.2

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 216415

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4660
Dokładnie tak jak przedmówca. Najlepiej skup się na diecie. Wyjdzie taniej i zdrowiej. Wystarczy, że policzysz ile Cię będzie kosztować 100 gramów makaronu a 100 gramów Gaina. Wartość węgli w tym i w tym wynosi zazwyczaj ok 75 g.

Chyba, że nie przejesz tego żarcia to wtedy się zastanów nad gainem. Ja mam osobiście problem z taką ilością, ale na następnej masówce. Wrzuciłem pieczone ziemniaki i sporą ilość płatków owsianych i myślę , że dam spokojnie rade :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
1. Czy kuskus jest dobry :) ?
2. Gdzie mogę znaleść tabelez podziałem produktów(możliwie jak najwięcej produktów) z podziałem na tłuszcze nasycone nienasycone i 1-nasycone Wiem ze taka tabela jest w jednym arcie o tłuszczach(http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9d84074f2dbf158b.html) ale są tam głównie oleje samych produktów jest mało

Zmieniony przez - Zuper w dniu 2008-10-04 20:45:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
http://www.jedzdobrze.pl/tabele/

kuskus możesz wcinać ale ma dość wysoki ig także będzie dobrym rozwiazaniem po treningu

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 183
mam pytanie takie ogolne co do diet, bo widze takie na nabranie masy i takie na jej redukcje, a co jesli mam idealna mase (bmi 23)? musze jakas specjalna diete stosowac? czy moge dalej ta 'swoja', tzn glownie mieso, nic mlecznego (nie moge), nic macznego (nie moge), jakas kapusta czy owoc czasem i soki owocowe

Jeśli jesteś zadowolony/zadowolona ze swojego wyglądu i nie chcesz nic zmieniać to żadna specjalna dieta nie jest ci potrzebna. oczywiscie dobrze by było w tej "swojej" diecie wybierać jak najzdrowsze produkty.

chcialbym lepiej wygladac ale jako tako tyc czy chudnac nie musze :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
Trzy pytania
1. Na ile przed treningiem BCAA ?
2. Tak sobie pomyślałem że odrazu po treningu dobre mogą być "paszteciki z mięsem" co o tym myślicie?
3. Normalnie jem obiad o 14:30 ale zdarza się że koncze lekcje o 15:05(dzień treningowy) i 16:55(jest to dzień nie-treningowy) czy wtedy musze dodać jeszcze jakiś posiłek przed obiadem, jeśli tak to jaki on musi być?

Zmieniony przez - Zuper w dniu 2008-10-05 12:12:42

Zmieniony przez - Zuper w dniu 2008-10-05 12:13:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 611
Mam pytanko. Bo wiem ze wiekszosc jada w diecie platki owsiane....ale z tego co widze to z woda. Czy sa przeciwskazania zeby je jednak z mlekiem wciagnac... a jesli juz z woda czy mozna troche cukru dodac...bo tak same z rodzynkami nie przejda mi...probowalem :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
pietras mozna z mlekiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 611
a co ze slodzeniem wersji robionej na wodzie, bo w robocie nie dam rady mleka podgrzac [z mlekiem bedzie w weekendy :) ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
pietras kup słodziki i możesz jechać na wodzie tylko nie przedobrzyj


Trzy pytania
1. Na ile przed treningiem BCAA ? POWIEDZMY ŻE 20 MIN BĘDZIE OK
2. Tak sobie pomyślałem że odrazu po treningu dobre mogą być "paszteciki z mięsem" co o tym myślicie? NIE ZNAM SKŁADU ALE ZAPEWNE MAJĄ TŁUSZCZ WIĘC PO TRENINGU RACZEJ BYM SIĘ WYTRZEGAŁ
3. Normalnie jem obiad o 14:30 ale zdarza się że koncze lekcje o 15:05(dzień treningowy) i 16:55(jest to dzień nie-treningowy) czy wtedy musze dodać jeszcze jakiś posiłek przed obiadem, jeśli tak to jaki on musi być? JEŚLI CZEKASZ DO 16.55 COŚ BYM PRZEGRYZŁ ALBO ZAMIEŃ KOLEJNOŚĆ POSIŁKÓW ALBO WYPIJ JAKIEŚ BIAŁKO ZJEDZ SEREK TUŃCZYKA OWOCA ORZECHY ZALEŻY OD CELU TWOJEJ DIETY I OD ZAPOTRZEBOWANIA


Zmieniony przez - s.m.p.a. w dniu 2008-10-05 14:41:57

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
ile gram tłuszczu na kilogram masy ciała?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomóżcie z odchudzaniem

Następny temat

TrenerGym - pytanie

WHEY premium