SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.2

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 216446

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy mleko jest pelnowartosciowym bialkiem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
Tak, ale nie pij za duzo ze wzgledu na np. laktoze, pozatym jest sluzotworcze.

Zmieniony przez - zaglebieSC w dniu 2008-11-02 16:47:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co to znaczy sluzotworcze ? moglbys rozwinac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
śluz z mleka i jego produktów tworzy grubą, kleistą warstwę gęstego złogu w różnych częściach ciała. Jego obecność zmniejsza absorbcję składników odżywczych przez jelita.
Stałe dostarczanie śluzu w pożywieniu i odłożone już złogi blokują naczynia krwionośne i uniemożliwiają odżywianie, utlenianie i proces wydzielniczy komórek. Śluz ten jest częściowo usuwany w czasie okresowych przeziębień, na skutek kaszlu, podczas biegunek oraz odkładany pod postacią czyraków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3869 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31045
Cybul08 - ekto napewno nie jestem to prawda, krata na brzuchu mi nie grozi. Zastanawiam sie tylko czy jestem mezo czy endo warze 78kg (rano po obudzeniu) przy 182cm wzrostu i napewno nie sa to same miesnie tylko troche tluszczu sie znajdzie 88cm w pasie (i to dopiero teraz po 3 tygodniach jako takiej diety i aerobow a byl juz 91)
wymiarow o ktore pytales ani zdjecia nie jestem w stanie obecnie podac ale jesli beda potrzebne to podam jak tylko wroce do domu (w poniedzialek)



Wiec prawdopodobnie masz szkielet endomorficzny.


Do pana dwa posty wyzej:
A w czym problem ? Nie masz jak uzupelniac białka ?
Czy po prostu np. popijasz nim sniadanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4660
Jak sprawa się ma z płatkami owsianymi i zwykłym ziarnem owsa jeśli chodzi o składniki odżywcze, ma ktoś może tabele kaloryczną z ziarnem owsa: mikroelementy i witaminy ??

Czy gdyby wziąć normalne ziarno i stosować je jako źródło WW, po uprzednim potraktowaniu w młynku to byłby to zły pomysł ?? Może chodzi o osłonkę ziarna że ma jakiś negatywny wpływ w nadmiarze... W płatkach wydaję się, że jest jej mniej aniżeli po zmieleniu ale może to tak tylko wygląda...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 346 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3546
ukladam diete na mase. moje zapotrzebowanie to 2970 kcal.
czy moge podzielic to tak?

B 140 g (560 kcal)
WW 220 g (880 kcal)
T 170 g (1530 kcal)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jeśli jesteś ekto daj więcej węgli tłuszczy daj tak w granicach 1-1,5g na kg reszte ww pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3171
czy do treningu moge stosowac wode + kilka łyżek miodu+ pół cytryny?? dobre zródło węgli?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomóżcie z odchudzaniem

Następny temat

TrenerGym - pytanie

WHEY premium