SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.2

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 218270

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Convince oczywiście nie musisz jeśli lubisz to jeść..... ale czasem organizm potrzebuje jakiegoś nazwijmy to restartu by np. przyśpieszyć metabolizm.... wielu ludzi stosuje cheap meal i to pozwala nie tylko na psychiczne odetchnięcie ale zaskakuje także organizm przyśpiesza w pewnym stopniu przemiane materii... mam nadzieję że zrozumiałeś oczywiście nikt nie zmusza Cię do zmiany posiłku bo tak jak jesz jest dobrze

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 601
dzięki "franklin" Łap SOG a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 514
Ok, ale jak miałoby to wyglądać, wystarczy mi że raz na miesiąc zjem coś innego czy częściej? O co chodzi z tym cheap meal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 415
Witam!
Niedawno kupiłem mikser/shaker i jestem ciekaw jakie dobre i smaczne koktajle własnej roboty polecacie? ;> Chodzi mi głownie o białkowe koktajle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
pszem poszukaj https://www.sfd.pl/search.asp?wczym=tytul&search=koktajle

Convince może to być raz na tydzień raz na dwa czy raz na miesiąc zależy czy odczuwasz potrzebę zjedzenia czegoś "innego" w sensie np. fast food czy co lubisz. Zastępujesz po prostu jeden posiłek. Jednak jeśli nie odczuwasz potrzeby nie musisz stosować cheap mealów

Zmieniony przez - s.m.p.a. w dniu 2008-09-30 16:33:58

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 601
Ile gram węgli przypada na każdy kg masy ciała w diecie? bo słyszałem już różne wersje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
zalezy od celu, w skrajnych przypadkach wynosi nawet 8-9g na kgMC

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 601
cel - sucha masa mięśniowa. Waga ok 91 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 514
Jeszcze jedna rzecz (sorry że tak katuje). Zawsze słyszałem opinie że nie powinno się jeść na noc, kiedy trafiłem na to forum, gdzie wszyscy polecają białkowe produkty więc i ja przyjąłem to za pewnik. Sam od jakiegoś czasu jak już napisałem jem twaróg na noc, a teraz dopiero się zastanawiam, czy to jest zdrowe? Białko jest ciężko strawne, a czy organizm nie powinien odpoczywać w nocy ? Najcześciej się można spotkać właśnie z takim argumentem. Czy mógłbyś ktoś zatem podać mi w miarę wiarygodne źródła artykułów albo tytuły książek na ten temat , żebym nie był taki zielony w sprawach własnego odżywiania ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 601
Jeszcze jedno.. pijąc cell tech po treningu który ma w sobie te 75 g węgli, potem pijąc Anabolic window który ma w sobie 30 g białka... co powinienem zjeść po treningu?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomóżcie z odchudzaniem

Następny temat

TrenerGym - pytanie

WHEY premium