SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.2

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 217739

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
imo za dużo tych bananów jeśli nie możesz zjeść od razu po treningu zrezygnuj całkiem z bananów a jeśli musisz poczekać wystarczy 1 banan i odżywka a po ok. godz pełnowartościowy posiłek

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10792
ok dzięki, jeszcze pytanko: kapusta kiszona i ogórki kiszone są dobre na odkwaszenie organizmu ?

Zmieniony przez - KubaTzn w dniu 2008-11-23 22:03:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6275 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Najlepiej jak najszybciej dasz rade. Zebys nie czekal tej 1h specjalnie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4755
dlaczego po treningu nie jemy witamin i minerałów ? omg przecież one przyczyniają sie do prawidłowego funkcjonowania organizmu,ułatwiają przemiane pokarmu w energię...

."Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
KubaTzn przeczytaj https://www.sfd.pl/Równowaga_kwasowo-zasadowa-t319905.html 

dj666 dlaczego nie spożywamy? nie zalecamy spożywania warzyw grzyż spowalniają wchłanianie białka czy ww które są nam potrzebne szybko po treningu a preparaty jak chesz możesz brać

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17
nie wiem czy dobre miejsce wybralem,ciezko mi zrobic diete poniewaz trenuje koszykowke bardzo czesto sa to godziny 7,30 pozniej lekcje i po lekcjach znowu,moj trening trwa 1,5 h a do tego mam bardzo szybka przemiane materii ...czy jest w stanie ktos mi pomoc z dieta lub sposobem dzialania w takiej sytuacji...jak poradzic sobie z rozlozeniem posilkow jakie maja one byc? jakie odzywki...warze 75kg na 192cm a nie moge nic przytyc pomozcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
założyłeś już swój temat także tutaj nie było już potrzeby pisania;]

Zmieniony przez - Jacquess w dniu 2008-11-24 11:13:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 213
Witam.Mam problem.Po treningu często podnosi mnie na wymioty(ale jeszcze nigdy nie zwymiotowałem)kompletnie nie wiem od czego to może sie dziać,ale na pewno nie od jedzenia..(na ten temat dużo testowałem ) nic nie pomaga...jeśli ktoś spotkał sie z takim czymś to czekam na info..z góry dzięki..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22704
Chiałbym prosic o rade jaki makaron wybrac osattnio znudził mi sie ryż itp wiec kupiłem makaron pełnoziarnisty z lubelli ale nie wiem czy on bedzie dobry.
Prosze o podanie jakiejs firmy albo rodzaju makaronu który ma najniższe IG

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 65
Czy przed jedzeniem powinno sie wypić szklanke wody niegazowanej?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomóżcie z odchudzaniem

Następny temat

TrenerGym - pytanie

WHEY premium