SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.2

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 216333

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2064
Myslalem o zrezygnowaniu z odżywek, bynajmniej na początku.. czy ja wiem czy mało, 120g płatków owsianych razem z mlekiem i orzechami daje 27g (samego białka). Choć pewnie mądrze by było uciąć troche kcal z obiadu, który mam drugi pod wzgledem kalorycznosci, a dać do śniadania.. ale ja jak dotad W OGOLE nie jadłem śniadań, i z rana jak wstaje to mi ciezko zjesc ta miche płatkow, z pół godziny mi to zajmuje ;p (dosłownie..).

edit
mam jeszcze pytanie. mam teraz diete 3000kcal, i już czuje ze to dla mnie mało, że to spalam, jade na niej od może 2 tygodni albo i mniej ale po posiłkach nie czuje sie zupelnie syty.. nie mam w domu wagi wiec nie moge czesto sprawdzać czy przytyłem czy nie, ale szczerze w to wątpie. mam pytanie. czy jakbym dodał jakieś 500-600kcal w tej diecie, to ryzykuje że nadwyżka pójdzie mi w fat a nie mase miesniowa? co powinienem zrobic? mam 182/70.

Zmieniony przez - Shiv3r w dniu 2009-01-06 00:33:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jeśli nie masz problemów i jesteś zdrowy nie masz co się bać jaj a przydałoby się uzupełnic sniadanie pełnowartościowym białkiem

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Aha ja jem na wodzie:)

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
tak ale biako z platkow to niepelnowartosciowe,dorzuc chodz z 50g twarogu i juz bedzie ok

jakie masz BTW na KMC??

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2009-01-06 09:09:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2064
Jak już pisałem wcześniej nie mam twarogu, musiałbym pojechać do jakiegoś polskiego sklepu, narazie nie mam funduszy niestety (daleka droga, a twaróg długo nie poleży i musiałbym w miare czesto jezdzic..)

BTW mam białek ~2,1 , tłuszczy ~1,2 , ww ~6,0

edit
co dac do kanapek w szkole? szynka z indyka ok? tylko nic w pojemniku, nie chce sobie robić obciachu ;p

Zmieniony przez - Shiv3r w dniu 2009-01-06 12:36:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 194
.ej koles08 ..BTW wiem co to jest..ale KMC pierwszy raz sie spotykam z tym terminem... co to znaczy?

Jeszcze będzie czas by odpoczywać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
BTW białka/tłuszcze/węgle kmc-kilogram masy ciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4755
jaka jest podziałka procentowa BTW przy diecie masowej ??? czy ma coś do tego typ budowy ?

."Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
uśredniając to 2gB 1,3gTł reszta węgle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4755
a procentowa w posiłku ? np... ile procent ma być tłuszczy w śniadaniu ile B i ile W ale w %

."Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomóżcie z odchudzaniem

Następny temat

TrenerGym - pytanie

WHEY premium