SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MrPapaj-trening,odżywianie,suplementacja..

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 305129

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
mały zakup

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2217
to na 2 tygodnie wystarczy:) moze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Przy możliwościach Papaja myślę, że krócej .
Tomek kasy zaoszczędził hmm z 7 i pół dyszki biorąc pod uwagę przeciętną cenę 15 dzików (15zł) za 1 kg mlodych jędrnych piersi .
Zawsze do przodu, a można za to kupić już 20 x 500 gram ryżu basmati w Lildu albo kupić Małe opakowanie Whey 100

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2012-09-06 20:25:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
mi by na półtora miesiąca wystarczyło tego mięcha i to spookojnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Papaj
Jedna babcia mnie wk....ła bo stała przede mną i się zastanawiała czy wziąć opakowanie 500gr czy może 700g!!!Ale Ja jej pokazałem jakie zakupy się robi jak jest promocja.Patrzyła na mnie jak na Yeti,zresztą przy kasie też

A dla mnie to nie jest śmieszne, ale smutne. W naszym kraju ludzie mają tak głodowe emerytury lub renty, że muszą liczyć się z każdą złotówką. Więc to czy kupi się 500g czy 700g mięsa często jest bardzo ważną decyzją na co wydać ostatni grosz. Emerytury są po 10 więc babcia pewnie musiała przemyśleć czy jej wystarczy potem jeszcze na chleb czy nie. Zastanówcie się czasami nad tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Masz racje zgadzam się z Tobą,ale mimo wszystko jak babka stoi pięć minut i wkłada i wykłada,zamienia jedna paczkę dziesięć razy to mimo wszystko jest to trochę irytujące.Ja jak idę do sklepu to wiem ile kasy na co mam wydać a nie zastanawiam się i przeliczam na miejscu.Ale takie to już życie staruszków.Nas pewnie też tak albo jeszcze gorsza przyszłość czeka.

Zmieniony przez - MrPapaj w dniu 2012-09-06 22:23:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Dzisiaj katowałem nogi.Waga rano na czczo 103,5kg:)Aeroby dzisiaj odpuściłem.Ale jutro o 8.00 rano lecę na 45min pochodzić na bieżni i 23.15 druga sesja 45min.
Dzisiejszy trening wyglądał tak:
-wyprosty jednonóż siedząc 4x15
-przysiady ze sztangą z tyłu 4x12
-wykroki chodzone z hantlami 4x20
-wyciskanie nogami do góry na maszynie leżąc 3x20
-syzyfki 3x15
-wypychanie nóg w tył na maszynie klęcząc(pośladki) 4x15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Papaj śledzę od początku przygotowania, pamiętam jak jeszcze SM za gówniarza oglądałem to u mnie zawsze budziłeś sympatie i kibicowałem A teraz życzę powodzenia

Co do ostatniego ćwiczenia to robisz to na maszynie do uginanie nóg leżąc? spotkałem się z ćwiczeniem "wykopy w tył" to o te ćwiczenie chodzi ?
Pozdrawiam.

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1413
Witam cie Papaj.Mam do ciebie pytanie jak podzielic okres treningowy od wrzesnia 2012 do lipca 2013?Jestem wlasnie po przerwie 2 miesiecznej od treningow i mysle ze wrzesien zrobie okresem wstepnym po przerwie a potem niewiem co dalej czy sile, ew. mase?
ile tygodni robi sie silę i mase?
jaka ilosc czwiczen wykonujesz na sile,serii i powtorzen?
Za odpowiedz z gory dziekuje
DANIEL
Pozdrawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aminokwasy..

Następny temat

Definicja na HMB Revolution

WHEY premium