SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MrPapaj-trening,odżywianie,suplementacja..

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 305892

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 182 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1230
Tomku jak z moim pytaniem wyżej?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Ja jak trenowałem siłę za czasów strongmana to robiłem tylko ćwiczenia na wolnych ciężarach.Bazowałem głównie na przysiadach,martwych ciągach,wyciskaniach na barki ze sztangą stojąc,wyciskaniach na klatkę sztangą-wąsko,szeroko.Tobie też bym radził skupić się na ćwiczeniach na wolnym sprzęcie.Jeśli chodzi o ilość serii to w każdym ćwiczeniu wykonywałem ich na duże partie 5-6 na małe 4-5.Zakres powtórzeń był w granicach 3-6 powtórzeń na duże partie 6-8 na małe partie.Teraz na brak siły nie narzekam:) więc etap budowy siły trwa u mnie około 4tyg. nie więcej.
...
Napisał(a)
Usunięty przez jabolcokk za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
nie ten dział.

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Wczorajszy trening klatki piersiowej wyglądał następując:
-wyciskanie sztangi ławka paska 4x12-10 110,120,140,150kg
-wyciskanie hantli ławka skośna 4x12-10 40,40,45,50kg/hantel
-wyciskanie sztangi głową w dół 4x10 90,100,110,120kg
-rozpiętki z hantlami ławka płaska 4x12-10 26,28,30,32kg/hantel

Następnie wykonałem dwa ćwiczenia na mięśnie brzucha+30min aerobów/intensywnie.Aeroby na tym etapie wykonuje 3 razy w tygodniu po 30min.
W tym tygodniu,a dokładniej 8 marca mam pokazy w Szczecinie w centrum handlowym Galaxy.Chętnych zapraszam.Pokaz będę miał razem z Mateuszem Burdzym i Adamem Adamskim.Pokaz będzie między 16.00-20.00.Dokładnie jeszcze nie wiem o której.Przy okazji odwiedzę Jabiego i sprawdzę jego formę "na żywo".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
Kurde ja to mam do was pecha akurat czwartek w tych godzinach nie dam rady do Szczecina wielka szkoda może następnym razem pzdr/ Panowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42
a co zrobic gdy ktos ma np od lat z nieznanego powodu podniesiona temperature ciala codzienie od 12 lat mam 37,2 temp, czy to przeszkadza w przyroscie sily, co zrobic wtedy,lekarze nie wiedza czemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Witam, Tomku wiem że może zły temat ale oglądałem filmy na youtube z otwarcia vitamin-shopów w Chełmie i Zamościu na których byłeś, wiesz coś może na temat otwarcia vitamin-shopu w Lubartowie ? I oczywiście pytanie czy będziesz na takiej imprezie ?

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aminokwasy..

Następny temat

Definicja na HMB Revolution

WHEY premium