SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MrPapaj-trening,odżywianie,suplementacja..

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 305043

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Dzisiaj katowałem nogi jak zwykle w Kwidzynie na dobrym sprzęcie.Całe szczęście że jutro dzień wolny bo już czuję że jutro będzie ciężko.Zrobię tylko 30min aerobów z rana i to wszystko.Waga dzisiaj z rana wskazywała równe 110kg.W tamtym roku o tej porze była w okolicach 106-107kg.Czy to dobry prognostyk?Mam nadzieję że tak.Jabi kiedy wpadniesz do mnie w odwiedziny?Foty byś mi jakieś konkretne porobił:)

-wyprosty jednonóż na maszynie siedząc 5x15
-przysiady ze sztangą z tyłu 5x12 100,120,140,160,180kg (w ostatniej serii wyłączyło mi światło:)mało co i była by gleba ze sztangą tak mi się zakręciło w głowie:)
-wypychanie na suwnicy 4x15 250,300,350,400kg
-przysiady na hack-maszynie 4x12 100,120,140,160kg

-wykroki chodzone z hantlami 4x20 hantle po 20kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
nieźle dałeś nieźle 22 serie...bomba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
"-przysiady ze sztangą z tyłu 5x12 100,120,140,160,180kg (w ostatniej serii wyłączyło mi światło:)mało co i była by gleba ze sztangą tak mi się zakręciło w głowie:) "

To jest to co nazywamy HIGH VOLUME TRAINING!!Tak trzymaj Tomku,widzę że cały czas operujesz na dużych ciężarach,oj czuje w kościach progres!

Tomek domyślam się,że w trakcie przygotowań starasz się nie podróżować ale nie wybierasz się przypadkiem w odwiedziny do Irlandii??
Fajnie byłoby skatować nogi razem Może wpadniecie z Elvirą??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
hehehe...dokładnie 1-1,5h temu kumpel do mnie dzwonił z Dublina i zapraszał mnie do siebie:)Zgadaliście się czy co?Dawid nie wiem...na tą chwilę się nie wybieram,ale nie mówię też nie..zobaczymy przemyślę to.Z tym podróżowaniem to wiesz jak jest,mnie to strasznie wybija z rytmu.Teraz najlepiej bym spał,trenował i jadł:)Takiego mam lenia.Ale zobaczymy może coś w sierpniu wymyślimy.Jeśli natomiast chodzi o ciężary w przysiadach to mam jeszcze duuuuuuży zapas,myślę że na tym etapie jeszcze 200kgX10 by poszło tylko dopiero co fizjoterapeuta mnie postawił na nogi i nie kazał mi jeszcze ostro szaleć.A poza tym było dzisiaj u nas strasznie gorąco i pewnie dlatego zakręciło mi się w głowie w ostatniej serii.W każdym razie odnośnie przyjazdu do Irlandii to czuję się zaproszony:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
He he no to faktycznie zbieg okoliczności z tym kolegą.
Wiesz, "za" przemawia fakt że ja też jestem na diecie i w trakcie przygotowań więc,o jakiś nocnych wypadach nie ma mowy Jedzonko takie jak trzeba co 3 godziny masz zapewnione, z godzinami się dopasujemy
W pakiecie wycieczka do "Home of Champions" i profesjonalna sesja dla IRISHMUSCLE.
Zaproszenie jak najbardziej oficjalne,sypialnia i łazienka czeka do Waszej dyspozycji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Ok,w takim razie zastanowię się porządnie i dam znać co i jak.Wstępnie druga połowa sierpnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 208 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3307
Papaj możesz wrzucić link do tego filmiku gdzie pokazujesz jak zakładać paski do treningów bo nie mogę go znaleźć. Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 208 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3307
dzięki jabi
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aminokwasy..

Następny temat

Definicja na HMB Revolution

WHEY premium