SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MrPapaj-trening,odżywianie,suplementacja..

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 305807

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Dzisiaj byłem w Poznaniu u Radka Słodkiewicza na konsultacjach i treningu.Od poniedziałku koniec odpoczynku i zaczynam etap budowania masy.Wrzucę kilka fotek w okolicach poniedziałku,potem co miesiąc będę wrzucał kolejne,także będziecie mogli śledzić moje poczynania.
Dzisiaj przetrenowałem nogi,z racji tego że Radek ma na siłowni świetne maszyny do wykonania tej grupy mięśniowej.U mnie na siłowni niestety nie mam takiej sielanki.
-wyprosty ud siedząc 4x12
-wypychanie na suwnicy siedząc 4x12
-przysiady na maszynie 4x10
zginanie podudzi siedząc 4x12
-zginanie podudzi leżąc 4x10
-wspięcia na palce siedząc 4x20
-wspięcia na palce stojąc 4x15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
a ile Papaj aktualnie wazysz110- 112kg?

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
104kg aktualnie dlatego że dużo nie jadłem i nie specjalnie trenowałem,a wszystko po to żeby dać odpocząć mięśniom...ale planuję wagę dobić do 115kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
104kg to nie tak zle dobrze ze poniżej 104kg niespadles ,no to powodzenia w dochodzeniu do wagi 115kg

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
Żałuje że nie mogłem być na otwarciu, sic!
Asortyment na prawde pokaźny, byłem ostatnio obsługa bardzo miła, wszystko się świetnie prezentuje, na poziomie. IMO najlepszy sklep ze sprzetem sportowym w Zamostku, inne nie mają do niego startu

Zmieniony przez - NomenNescio w dniu 2012-01-05 20:54:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
hej Papaj - piszesz , że pjechałeś na konsultacje do Radka, więc mam pytanie czy na sezon 2012 bedziesz sie przygotowywał i konsultował z Radkiem (czyli spróbujesz czgoś innego) - czy dalej będziesz się kosultował z Leszkiem i Kasią ? tak pytam z ciekawości
Pozdrowienia i sukcesów w 2012r

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 287 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16009
^^ tak jak wyzej, tez mnie ciekawi jak to ze wspolpraca z p.Leszkiem i p.Kasia. Czy beda to konsultacje treningowe i zywieniowe czy konsultacje dotyczace "suplementacji" ?

"Z wielką mocą przychodzi wielka odpowiedzialność" :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Zacząłem współpracę z Radkiem Słodkiewiczem od A do Z.Mam nadzieję że efekty tej współpracy będzie widać na jesień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
Papaj bedzie zadowolony na 100% a co do treningu nóg to Tomek zapraszam do mnie masz bliżej i te same maszyny...

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aminokwasy..

Następny temat

Definicja na HMB Revolution

WHEY premium