SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MrPapaj-trening,odżywianie,suplementacja..

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 305064

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
jabolcokk
Tomek, miałeś mi pokazać w ogóle ten rower i gdzie on stał ?? bo tam gidze miałeś ten zwykły to stała lampa ?????

Teraz tak sobie przypomniałem, że mówiłeś, że masz i pokażesz .

Jabi w tej chwili jest u mojego bardzo dobrego kolegi,pożyczył ode mnie bo czeka na bieżnie którą mu wiozą z Niemiec.Ja w tym czasie nie potrzebuje aż tak bardzo więc On korzysta z roweru.Ale wrzucę Ci fotkę jak przywieźli mi go to sklepu po zakupie.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
GISZMAN
Tomek ostatnio znajomi z Kwidzynia mówili mi,że byłeś u nich na siłowni, jakąś nową podobno otwarli.Byłeś przejazdem??
Ogólnie spore poruszenie było po Twojej wizycie co mnie zupełnie nie dziwi,na masie teraz konkretny dzik jesteś!!


Tak,Dawid byłem na nowo otwartej siłowni którą prowadzą moi bardzo dobrzy kumple.Teraz będę tam jeździł praktycznie co tydzień trenować nogi bo mają sprzęt który bardzo,bardzo mi pasuje.Polecam siłownię-maszyny pełen wypas wszystkie na wolne ciężary.Bardzo duży bar w którym można kupić suplementy.I co najważniejsze bardzo tanie karnety.W piątek jak będę to porobię jakieś focie które już wcześniej Wam obiecałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
zwierz 77 ogólnie trening jest ok jeżeli chodzi o rozpisanie poszczególnych grup mięśniowych.Tylko grupy mięśniowe będą trenowane praktycznie dwa razy w ciągu 7 dni.Nie zajedziesz się?Ja tak trenowałem przed zawodami,ale wiadomo że obciążenia były dużo mniejsze niż w sezonie masowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Co to za firma jest tego rowerka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Dobra sprawa z tym rowerkiem poziomym, też będę musiał pomyśleć nad takim bo dużo wygodniejszy, dolny odcinek pleców tak się nie męczy.
Elegancko można się oprzeć i pedałować,poczytać gazetkę też na pewno wygodniej w takiej pozycji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2217
ja okres masowy mam juz za soba, teraz ksztaltownie i redukcja wiec ciezary tez mniejsze;polece tak przez miesiac jesli bedzie problem to w sobote bede robil trening interwalowy; po kazdym miesiacu planuje zmiane kolejnosci wykonywanych partii; dziekuje Tomek za porady, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6218
Witam MrPapaj jak oceniasz taki trening bicepsów. 1)Uginanie hantli oburącz na siedząco kąt 75-85 stopni 4x10 2)Uginanie hantli oburącz stojąco 4x15 3) sztanga łamana 4x15 4) modlitewnik 4x8-10 Co sądzisz o takim treningu ? Co w nim zmienić? Prosze o wszelkie rady i podpowiedzi od każdego pozdrawiam Mateusz

Jeśli pomogłem SOG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
na takim rowerku to aero szybko by leciało

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
S:W:A:T
Witam MrPapaj jak oceniasz taki trening bicepsów. 1)Uginanie hantli oburącz na siedząco kąt 75-85 stopni 4x10 2)Uginanie hantli oburącz stojąco 4x15 3) sztanga łamana 4x15 4) modlitewnik 4x8-10 Co sądzisz o takim treningu ? Co w nim zmienić? Prosze o wszelkie rady i podpowiedzi od każdego pozdrawiam Mateusz

Za dużo tego jak na jeden trening.Widziałbym to tak:
-sztanga łamana
-uginanie hantli oburącz siedząc na ławce skośnej
-modlitewnik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 275
A co myślisz o wykonaniu 5 ćwiczeń po 2 serie każdego na biceps,w tym większość izolowane?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aminokwasy..

Następny temat

Definicja na HMB Revolution

WHEY premium