SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MrPapaj-trening,odżywianie,suplementacja..

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 305146

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Jeśli aeroby z rana to oczywiście najlepiej na czczo po spożyciu BCAA.Stosując to metodę zamysł jest taki że nie musisz spożywać węglowodanów robiąc trening z rana i możesz go śmiało wykonać po pierwszym posiłku (białkowym).Ponieważ węgle spożywałeś na noc,więc glikogen jest zapakowany do mięśni i lecisz na pełnych zbiornikach.Ja osobiście nigdy nie trenowałem z rana po pierwszym posiłku (białkowym) stosując tą metodę,więc nie wiem jak efektywny będzie trening z rana.Moje treningi stosując metodę węgli na noc były po czwartym posiłku.Zdaj relację jak już zrobisz trening z rana sam jestem ciekaw.Węgli przed rannym treningiem aerobowym nie dawaj.Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
500gr wołowinki na dwa jutrzejsze posiłki się robiJutro ciężki trening nóg w Kwidzynie u znajomego w siłowni BEST GYM.Poprosiłem żeby specjalnie dla mnie się poświęcił i otworzył na 1,5 godzinki.Dzięki BronkoFoty będą.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Nie ma jak to mieć znajomości Mnie dzisiaj również uda się zrobić trening
Tomek ciekawie wygląda ta wołowinka, możesz coś więcej napisać na temat Twojego sposobu przygotowania??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5759
Witaj Tomku.
Mam takie pytanko.
Zakupilem Carno Genik poniewaz bede mial przerwe w stosowaniu kreatyny.
I chcialbm sie dowiedziec jak najlepiej brac i w jakich dawkach. Moja waga ok 76kg.
I czy nie treningowe dni tez brac?
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Zacznij sobie od 4tab. na 1godz. przed treningiem.Jeśli taka dawka nie będzie Cię satysfakcjonowała to dołóż kolejną tabletkę.Ja 6 tabl. nie przekraczam bo nie mam takiej potrzeby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Tak jak wczoraj pisałem,byłem w Kwidzynie na treningu mięśni czworogłowych.Trening jak zwykle udany,dlatego dojeżdżam 29km bo wiem że nogi będę miał zmasakrowane.Pasują mi po prostu tamte maszyny.
Ćwiczenia jakie wykonałem to:
-przysiady ze sztangą z przodu 5x12
-przysiady ze sztangą z tyłu 3x12
-wypychanie na suwnicy 4x15
-przysiady na hack maszynie 3x12
-wyprosty ud na maszynie 4x12
Wrzucam też kilka fotek tak jak obiecałem.Tak wyglądam na 16 tygodni przed zawodami.Myślę że co 2-3 tygodnie będę wrzucał jakieś aktualne i będziecie mogli śledzić moje postępy lub ich brak.Waga na chwilę obecną waha się w granicach 111-112kg.





















Zmieniony przez - MrPapaj w dniu 2012-06-07 19:36:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chcialbym takie spodenki/gacie GASPari
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Widać,że na masie najmniej podlało nogi,już teraz są w dobrej formie.
Będę bacznie obserwował Twoje postępy!Więc nie ma opierd...się lecisz na ostro!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5759
Tomku az godzine przed treningiem??
Myslalem ze ok 20-30 min jak przed treningowki....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
radek mowil w md ze na 2godz przd tr je przedtreningowki hehe
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aminokwasy..

Następny temat

Definicja na HMB Revolution

WHEY premium