SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MrPapaj-trening,odżywianie,suplementacja..

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 305882

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5759
Witam.Mam takie nie typowe pytanie odnosnie treningu a dokladniej wyciskania sztangi na plaskiej. A wiec mam lawke zakupiona pare dni temu ktora ma rostaw stojakow szeroki 120cm. Gryf mam ktory ma czesc chwytowa 125cm. I jest taki maly problem ze jezeli robie wyciskanie to zdarzy sie ze zaczepie talerzem o stojak....I teraz jak proponowal bys rozwiazac ten problem? Wiem ze glupie pytanie ale nurtuje mnie one bo ciezko zrobic wyciskanie na plakiej.
Probowalem po prostu polozyc sie dalej od sztangi zeby podczas zdjecia ze stojakow srednica talerza minela stojak. Tylko wtedy potrzebuje pomoc partnera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Nic Ci nie mogę poradzić w tej sytuacji.Po prostu najlepiej byłoby poprosić kogoś do pomocy.Masz wtedy też możliwość zrobienia wyciskania do upadku mięśniowego,a tak musisz odkładać sztangę trochę szybciej żebyś przypadkiem pod nią nie został:)Nic nie wykombinujesz bez pomocy partnera.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
Jezeli mozna.
Jezeli masz czesc gryfu na ktorym naklada sie ciezar dosc dlugi to proponowalbym nie dosowac talerzy do konca tym samym wydluzysz odstep od stojakow. Najlepiej jakbys jakas rurke wlozyl docisnal talerz i zacisk i gra pasuje. Chyba ze zakladasz na calej dlugosci ciezary to wtedy jest problem.

Ps. Zawsze mozna przespawac stojaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
Tomku,jedziesz na Pepe???

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Panowie jutro 8.00 wyjazd na PP do Zabrza.Forma myślę,że dobra.Okaże się jutro/pojutrze jak odstawie wodę:)Waga rano na czczo 100kg!Czyli jest ok.Na ile wystarczy tej formy zobaczymy na scenie jak stanę z chłopakami w jednym rzędzie.Jak będzie ktoś z forum w Zabrzu to zapraszam na pogawędkę o ile będę miał siłę,ale myślę że chwilę czasu znajdę.Pozdrawiam i do zobaczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5533 Napisanych postów 16407 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 328731
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
Powodzenia Tomku. Bedzie napewno dobrze.
Beda jakies fotki po zawodach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1798
Papaj brąz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3537
tak Papaj trzeci!!
1 Andrzej Kołodziejczyk
2 Marek Olejniczak
3 Tomasz Lech:)
4 Tomasz Bobrowski
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aminokwasy..

Następny temat

Definicja na HMB Revolution

WHEY premium