SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MrPapaj-trening,odżywianie,suplementacja..

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 305939

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Nie mam i nigdy nie miałem żadnych problemów żołądkowych po witaminie C strong max.brałem 6 dziennie... Standardowo biorę 3 dziennie.Szczególnie teraz przydatna na jesień z dodatkiem cynku idealny zestaw chroniący nas przed dziwnymi infekcjami.


Zmieniony przez - MrPapaj w dniu 2012-10-06 16:04:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1539
Panie Tomku byłbym wdzięczny gdyby pan pomógł ;) https://www.sfd.pl/split-t890208.html 

Sportowy Tryb Życia !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 845 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54443
Papaj mam pytanie. Trenuje biceps i triceps razem i jak polecasz to robić ? Najpierw zrobić biceps a potem triceps, czy naprzemiennie ćwiczenie na biceps, ćwiczenie na triceps ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
jednego tygodnia biceps pierwszy drugiego tygodnia triceps...co jakiś czas możesz zrobić w formie superserii,czyli jedna seria na biceps jedna na triceps.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 39
Witaj Tomku , mógłbyś podać mi swój plan ćwiczeń na brzuch? I co sądzisz o Iso Fasterze brałeś może? i pytanie z innej beczki , w jakim wieku pierwszy raz byłeś na siłowni ;)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Nie mam konkretnego planu na brzuch,zawsze robię 2 ćwiczenia 3x30powt..Brzuch trenuję 2 razy w tygodniu.Ćwiczenia staram się zmieniać co jakiś czas i kolejność ćwiczeń.Brzuch i tak robisz w kuchni i na bieżni lub rowerze:)14 lat miałem jak pierwszy raz zawitałem na siłownię i muszę powiedzieć że od początku bardzo poważnie podchodziłem do sprawy.Ciężkie treningi,odżywki i w miarę dobre jedzenie.W takiej kolejności podchodziłem poważnie do sprawy.Isofastera używałem czasami podczas treningu,teraz niestety przed zawodami nie mogę więc rozpuszczam sobie 4 miarki BCAA Turo Jet w szejkerze i popijam w czasie treningu,ale gdybym był w okresie budowanie masy to jak najbardziej bym z niego korzystał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 39
a tego takie pytanie które mnie też bardzo ciekawi , kiedy ostatni raz komuś przywaliłeś? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aminokwasy..

Następny temat

Definicja na HMB Revolution

WHEY premium