SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MrPapaj-trening,odżywianie,suplementacja..

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 306376

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18690
Zgadza się polewaj lniany na potrawy.Też kiedyś łyknąłem prosto z łyżki to smakował...masakra.Buraczki kupuję w słoiku już tarte.Przyprawę grillową z Kamisa już testowałem,ale jakiś czas temu muszę do niej wrócić.A Gyrosa nie testowałem,muszę zobaczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18690
Jutro wybieram się na trening do Malborka.Będę trenował z Wojtkiem Szymkowiakiem.Porobię kilka fotek i wieczorkiem wrzucę na forum do obejrzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 906 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15066
Mógłbys podac propozycje treningu na dolna czesc klatki piersiowej i barki?

"Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem."

~Arystoteles

Mój dziennik treningowy ---> http://www.sfd.pl/[BLOG]_AO11._Winorocznik92_w_2015r.-t1075814.html

Co jadam? ---> http://potreningu.pl/profile/ao11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18690
klatka:
-wyciskanie sztangi ławka płaska 4x8
-rozpiętki ławka płaska 4x10
-wyciskanie sztangi/hantli głową w dół 4x10
-przenoszenia hantla zza głowy,leżąc w poprzek ławki4x12

barki:
-wyciskanie sztangi/hantli siedząc 4x8-10
-wznosy hantli bokiem 4x10
-wznosy hantli przodem 4x10-12
-wznosy hantli w opadzie 4x10-12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1276 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6997
Papaj a co sadzisz o takiej klatce ( ogolnie caly rozwoj ale priorytet ma na zewnetrzny dol klatki , okolice sutkow i zeber )

Wszystko 4 serrie 12-10-10-8

Wyciskanie sztangi skos ujemny
Wyciskanie hantli skos dodatni
Butterrfly/Brama
Mysle zeby tutaj wrzucic albo rozpietki albo przenoszenie
na koniec 3 serrie wyciskania na maszynie w roznych plaszczynach .

" Niech sucha masa bedzie z toba "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 448 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9145
Cześć Papaj. Ja mam pytanie praktyczne, odnośne ubioru podczas treningu. Używasz długich rękawów i spodni czy na krótko? Wiem ze ważne jest utrzymanie rozgrzanych stawów i mięśni podczas treningu ale widzę ze 90% osób na siłowni olewa ta sprawę. Ma to dla ciebie duże znaczenie czy raczej sprawa drugorzędna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18690
Powiem tak..nie wyobrażam sobie trenować w taką pogodę w koszulce na długi rękaw i długich spodniach na przykład..Jak jest gorąco ubieram się maksymalnie krótko.Jest zimniej ubieram się troszkę "grubiej".Dla mnie osobiście podstawą treningu jest porządna rozgrzewka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
Też mam pytanie praktyczne, dotyczące treningu nóg. Zawsze daje z siebie wszystko i trening nóg jest jednym z moich ulubionych, jednak podczas tych ciężkich treningów zbiera mi się na wymioty. Zacząłem jeść przed treningiem nóg posiłek 1,5h to pomogło, ale nie w 100%, ponieważ i tak chce mi sie wymiotować ale wodą... pije ją malymi łyczkami, jakieś dwa co serie, ograniczyłem nawet wode podczas treningu nóg do 1l ale nic nie pomoga. Masz może Papaj to samo, czy jestem jakimś wyjątkiem ? Może masz na to jakieś metody ?:D

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7906
Kolego nie chcę sie wypowiadać za Papaja-Ja po dobrym treningu nóg zawsze mam zawroty i uczucie na wymioty.

Papaj Ja czekam na fotki Mistrzów w treningu.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18690
Ja mam dokładnie to samo co Tomek...jak ostro zrobię nogi to instruktorzy na siłowni widzą już po mojej minie czy mi zapalać światło w korytarzu żebym trafił do szatni na małe co nie co:)To jest od dużego wysiłku po prostu i tyle.
Fotki będą dzisiaj wieczorkiem.Pozdrawiam Tomcio..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aminokwasy..

Następny temat

Definicja na HMB Revolution

WHEY premium