SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MrPapaj-trening,odżywianie,suplementacja..

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 305040

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Pogoda nie taka ,częśte zmiany temperatury,cała rodzinka choruje ja juz naszczęscie to przeszedłem.Z tego co pamiętam ty też Tomek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Zgadza się Ja już po grypach jelitowych i przeziębieniu.Ale to nie znaczy że zaraz znowu czegoś nie złapie..A Ty ferie masz chyba co?Bo widzę że w domku siedzisz.

Zmieniony przez - MrPapaj w dniu 2011-02-07 11:54:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1912
Dzięki wielkie. Pytanie było do Tomka bo to jego temat ale jak najbardziej dzięki za odpowiedź Definicja. Pozdro.

Dobry dyplomata powie Ci "sp*****laj", w taki sposób, że będziesz cieszył się na samą myśl o podróży.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Siedze ,zaraz jedziemy na zakupy , wczoraj wysłałem zdjęcia do Trenerów i będzie korekta w diecie zwiekszm białko kosztem wegli .Czyli......Za duzy jestem...hehe.
Odstawiłem Nitro Packa ...i teraz zaczne treningi na Cm3 .Dobrze na mnie działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1003
Panie Tomku co Pan myśli o sosach typu ketchup, musztarda na redukcji? Wiem, że Pan lubi podjadać różne sosiki,:) ale czy na redukcji te żałosne 30g ketchupu do tej suchej piersi czy wołowiny mogę sobie dorzucić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690


Ja bym sobie odpuścił na Twoim miejscu,ale zrobisz jak uważasz.Ketchup zawiera dosyć spore ilości cukru.Chyba że bierzesz naprawdę śmieszne ilości.Natomiast poleciłbym Ci zamiast ketchupu kupić puszkę pomidorów i zmiksować lub przecier pomidorowy firmy Valfrutta dostępny w Carefurze butelka 700ml kosztuje około 5zł.Ja takiego używam.Masz tu fotkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Papaj, a raz na cyklu jabłczanu kreatyny z 250ml ognistej i parę browarów zaszkodzi?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aminokwasy..

Następny temat

Definicja na HMB Revolution

WHEY premium