SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MrPapaj-trening,odżywianie,suplementacja..

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 306464

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1798
Nie chcę się chwalić ale autograf mam jeszcze za czasów stronman hehehe ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18690
Molou86 tzn.że byłeś na spotkaniu ze mną w siłowni w Warszawie?A miałem się zapytać czy jest ktoś z forum i wyleciało mi z głowy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18690
U mnie teraz 3 tygodnie roztrenowania treningi w tygodniu na totalnym luzie,następnie 10 dni wolnego od siłowni(tylko basen i 3x w tygodniu aeroby) .Potem kolejne 2 tygodnie zabawy na siłowni 3x w tygodniu lekkie treningi.W Sylwestra robię "RESET" :) I od nowego roku ostra jazda bez trzymanki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
Hmm. to chyba na święta sobie trochę podjesz smakołyków no nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Papaj na basen jak chodzisz to tylko poplywac czy korzystasz jeszcze podobnie jak ja z dzakuzi ,sauna,sauna lodowa ??

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18690
Dokładnie robię tak jak Ty.Trenuję w Grudziądzkich Solankach i mogę korzystać z wszystkiego co jest tu dostępne więc korzystam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
dzięki za link ,już patrzyłem ale jeszcze przejrze ,niewiedzialem ze tam jest tak ekskluzywnie może kiedyś wpadne

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Tomku czy "RESET" Oznacza coś w stylu kasowania pamięci na noc sylwestrową poprzez upojenie alkoholowe ??

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aminokwasy..

Następny temat

Definicja na HMB Revolution

WHEY premium