SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MrPapaj-trening,odżywianie,suplementacja..

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 306369

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1371 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35090
dzieki, teraz stosuje masc kura-san ta smierdzaca taka,bol mniejszy do tego amol i jakos na razie daje rade,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18690


Panowie..Ja dzisiaj jadę na kotlecikach z ryby.RewelacjaJak Ktoś będzie chciał to wieczorkiem podam przepis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dawaj dawaj przepis xD dobrze wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1371 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35090
przepis?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18690
Kotleciki rybne
-600 gram filet halibuta
-1 cebulka ,len mielony odtłuszczony 1 łyżeczka
-1 jajko , 2 białka
-koperek
przygotowanie:
filet mielimy, dodajemy cebulkę , len i koperek doprawiamy do smaku,dodajemy jajko i tworzymy kotleciki.Moczymy w białku jaj, obtaczamy w startej bułce żytniej lub zwykłej bułce tartej jak ktoś lubi i na patelnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 448 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9145
Papaj, gotujesz czasem na parze? Co myślisz o tym sposobie gotowania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18690
Niestety nie gotuję,nie smakuje mi po porostu.Ale jest jak najbardziej ok.Jak masz taką możliwość i Ci smakuje to jak najbardziej polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema Papaj,masz zamiar wyprobowac Leucine Fussion? czy juz na tym jechales
podziel sie efektami jak mozesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18690
"Jechałem" i "jadę" dalej:)Leucyna zawitała już na stałe w mojej suplementacji.Co mogę powiedzieć o tym produkcie:bardzo będzie mi pomocna jak będę na ostrej redukcji przed zawodami.W tej chwili używam jej tylko i wyłącznie do szybszej regeneracji po treningowej i jestem z niej bardzo zadowolony.Jeżeli chodzi Ci o jakieś spektakularne przyrosty masy po tym suplemencie to raczej się ich nie spodziewaj.Bo nie do tego służy leucyna.Wybrałbym natomiast jakiś inny suplement z firmy Trec Nutrition.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Papaj ja tylko kupuje suple od Treca No ale dobrze ze mowisz,ze uzywasz tego tylko przy redukcji i jako regeneracje po treningu.Szukam tylko i wylacznie supli typowo do masowania ;) Jakie suple uzywales podczas budowania masy?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aminokwasy..

Następny temat

Definicja na HMB Revolution

WHEY premium