SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suplementacja - prosze o rade, opnie...

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1179

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1770
Witam!
Jakoze, w tym dziale otrzymuje zawsze rzeczowe odpowiedzi postanowilem spytac o moj nastpeny cykl kreatynowy.
Cwicze 12 miesiecy(teraz od 15 wrzesnia przerwa spowodowana kontuzja nadgarstka co uniemozliwia mi trening).

Dieta jest, trening teoretycznie takze, cel;masa (teoretycznie bo mam juz 4 tyg przerwe;( - mam nadzieje ze w ciagu tygodnia wroce...)

Do rzeczy... cykl na mono juz byl, na cm3 treca tez. Co dalej ? jakies propozycje?Bo jest tego naprawde duza ilosc...stackow, bosterow. Chce zeby cykl zamknal sie w okolicach 150 -200zł (oczywiscie bez wliczania bialka i carbo po treningu )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1770
Druga opcja... sa to stacki przed i po treningowe. W dni nietreningowe nie dostarczac zadnej kretyny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
W dzień nietreningowy w tym wypadku brałbyś tylko:

Rano: 10 gram Nitrobolon 2
Popołudniu: 10 gram Nitrobolon 2

W Nitrobolon 2 również znajduje się kreatyna, a raczej 2 formy - Ester HCL Kreatyny oraz Jabłczan Kreatyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1770
Cykl ciagnac 6-8 tyg? Dziekuje Jabi!:) leci sog... mimo wszystko czuje, ze bede musial jeszcze przed cyklem uzupełnic moja wiedze aby zrobic to z glowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Jeszcze BCAA by się przydało, jeśli masz dietę, regenerujesz się i trenujesz dobrze - Efekty będą bardzo dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 420 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2424
Jeśli masz kontuzję nadgarstka możesz potrenować dolne partie albo bieżnia lub rowerek żeby się nie rozleniwić. :)

Jestem na dwóch Dietach, bo na jednej byłbym Głodny.
Niema ludzi normalnych są tylko nieprzebadani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1770
Lukeout w moim przypadku rozleniwienie nie wchodzi w gre:) co do dolnych partii to wlasnie w tym tyg zrobilem treningu nog, a dzisiaj probowalem zrobic biceps i triceps... niestety prawie wszystkie cwiczenia na wyciagach bo przy innych bol; byl zbyt mocno odczuwalny.Zrobilem brzuch i musialem odpuscic takze jeszcze minimum tydzien odpoczynku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134
Jeśli masz kontuzje to straszna kicha ( sam zostałem wyeliminowany z treningów na około 10 miesiecy - wszystkie wiazadła krzyzowe w prawym kolanie pusciły ). Mogłem tego uniknąć, ale jestem w goracej wodzie kompany i myslalem, ze bol ustanie itd. Także zakladam, ze odwiedziłes juz lekarza ( jesli nie to goń do niego ! ), nie nalezy bagatelizować takich spraw. Jesli byłeś, wszystko jest w miare to naturalnie przerwa ( co z postu wyzej wynika zrobiłeś ), ale głównie pisze by poradzic Ci po "powrocie" jak najlepsze zabezpieczenie się ( bez skojarzen panowie przepelnieni testo :D ). Rękawiczki z usztywniaczem, dokładne wykonywanie ćwiczeń ( postaraj się na poczatku darować sobie niektóre z uginaniem nadgarsta, wiem, ze trudno ale mozna niektore zastapic innymi cwiczeniami, gdzie nie ma takiego nacisku na nadgarstek ). Nawet jesli nie jest to problem z kośćmi/chrząstaki dorzuciłbym jakiegos supla ( np. glucosamine flex ).

Co do supli, to zgadzam sie z tym co kolega napisał wyżej. Jeśli budujesz czysta mase mięśniową to przemyśl jeszcze dorzucenie Hard Mass treca, bardzo dobre ( dzialanie, smaki bywaja lepsze :) ) i nie odkłada sie tluszczyc jak przy wielu innych tanich gainerach.

Życze szybkiego powrotu do zdrowia i sukcesów w dazeniu do celu ! Pozdrawiam

" I can see a new horizont ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1770
ooo! nie odwiedzialem juz tego tematu dlatego tak pozno odpisuje; Jetwin, dziekuje i wzajemnie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1770
Mam jeszcze jedno pytanie stacki kreatynowe (potreningowe) łaczyc z pojedynczymi formami kreatyny( przyjmowalbvm ja rano w Dt po treningu stack a w DNT 2x pojedyncza forme(mono lub jabłczan) czy lepiej stacki walic w DT i DNT 2x(tak zeby dziennie przyjmowac 10 g kreatyny )? Spotkalem sie z opinia, ze jest to tylko strata towaru i lepiej stack laczyc z pojedyncza forma kreatyny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta i suplementacja (trec)

Następny temat

Bcaa turbo jet + S.A.W

WHEY premium