SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nitrobolon 2 - proszę o radę

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 116
Witam,

Chciałbym rozpocząć trening siłowy - w szczególności zależy mi na czystej masie mięśniowej. W związku z tym chciałbym zastosować suplementy: Nitrobolon II + Amino 6800 + Nitroprogen. Proszę o radę czy to dobry zestaw (może trzeba coś pozamieniać) i jak przyjmować.
Mam również problem z brzuchem tzn. jak rozluźnie mięśnie to mi wyskakuje bańka a tłuszcu nie mam tak dużo. Czytałem na forum że rozwiązaniem może być "zasysanie" czy coś w tym stylu - czy możecie mi pomóc i wkleić link gdzie mógłbym sobie poczytać coś więcej na ten temat???

Z góry dziękuję za udzielone rady i niech moc będzie z Wami :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6343
Ciężko o czystą masę mięśniową przy tkaich odzywkach a po drugie zalezy tez od twojego planu treningowego oraz od diety, co nie wspomne juz o tym ze do czystej masy robi sie areoby i albo robi sie mase albo rzezbe albo sile musisz sie zdecydowac na tych odzywkach najladniej poszla by masa jednak nie bedzie ona do konca taka czysta chyba ze bardzo bys sie postaral jednak ja z tych odzywek wolalbym wyciagnac jak najwiecej bym mogl wiec masa masa masa.pozdro

Jeżeli nie robisz nic niczego nie osiągniesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 116
Dzięki za szybką odpowiedź - rozumiem zatem że ten zestaw jest dobry na przyrost masy (nie koniecznie "czystej"). A gdyby Nitrobolon zastąpić AAKG???

Co do zasysania to już znalazłem odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
vipquard, a od kiedy to od odżywek zależy jaką masę robisz? Nie ma w tym zestawieniu żadnych cukrów (gainera), więc nie wiem dlaczego miałby nie zrobić czystej masy.

e-bola77, masz zamiar rozpocząć trening siłowy, to znaczy że nigdy nie ćwiczyłeś jeszcze? Na odżywki nie pora.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 116
Ćwicze już z 1,5 roku - przez wakacje do końca września redukowałem - schudłem 5 kg.

Teraz chciałbym przybrać czystych mięśni - w miarę możliwości bez tłuszczu - dlatego też szukałem suplementów bez węglowodanów. Co do diety to wszystko rozumiem i staram się trzymać odpowiednią dietę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1158 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
nitro II, CM3, perfekt whay protein, amino w płynie, ZMA i do przodu - skoro jesz przyzwoicie

E&M Partners Ltd(Vitamin - ShopAcocks Green & Handsworth), CHINESE TATTOO Studio Handsworth

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 116
O widzisz NKT chyba właśnie tego mi trzeba było...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6343
Chodzi mi o to ze to jest miks bialek ten nitroprogen i na mnie zadzialal tak ze duzp przytylem i nie byla to czysta masa ale moze to tylko na mnie tak dziala miks bialek zeby byla sucha msaa musze brac isolat a w przeciwnym razie zawsze robie sie pulchny taki, ale no coz kazdy organizm inaczej reaguje

Jeżeli nie robisz nic niczego nie osiągniesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Tyje się od węgli prostych, a nie od białka. Że pulchny się zrobiłeś, to może wtedy dieta kulała.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Po WPI budujesz sucha mase, a po mixie WPC/WPH/WPI z dodatkiem powiedzmy kazeiny i albuminy sie zatluszczasz? Wiekszej glupoty nie slyszalem, szczegolnie, ze jeden skladnik pokarmowy, przyjmowany w malej ilosci (patrz odzywka bialkowa) nie ma decydujacego wplywu na jakosc masy.

Raczej problemu doszukiwalbym sie w calym planie dietetycznym.

POza tym, zmierz sobie poziom cukru, po przyjeciu izolatu bialka serwatkowego i wywnioskuj, czy rzeczywiscie ma to taki switny wplyw na budowe suchej masy.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6343
Hmm no to w takim razie moze miec wplyw na to czas od lykniecia takiej odzywki od posilku. Bo mowie powaznie dieta byla i wsyztsko normalnie i jak byl czysty izolacik bylo ok a jak byl nitroprogen to wlasnie bylem taki wiekszy ogolem a nie czysta masa. Ostatnio lykalem mutanta w polowie porcji ale byl znaczny odstep pomiedzy posilkami i nie robilo mi tkaiej masy a jednak jak lykalem nitroprogena albo bialko z weidera to wlasnie nabieralem takiej masy. Mam uczulenie na laktoze i skaze bialkowa ale nie wiem czy to ma tkai istotny wpdaje osbie juz jakos rade z tym jedzac odzyweczki i posilki

Jeżeli nie robisz nic niczego nie osiągniesz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitrobolon II + Cm3

Następny temat

PYTANIE DO TOMKA I GISZMANA

WHEY premium