SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozstepy...skonczyly sie pomysly, prosze o rade.

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1770
Witam!
Nim przejde bezposrednio do sprawy- kilka informacji na moj temat.
Na silownii cwicze od wrzesnia, regluarnie 4 razy w tyg.
We wrzesniu wazylem ok.59-60 teraz jest to 73 przy wzroscie 174cm.
Zbilansowana dieta+ odzywki.(bialko, wegle)
Mam za soba cykl na mono, od 3tyg jestem na cm3 treca

Rozstepy pojawily sie ok. po 4 miesciach cwiczen (pod pachami, na najszerszych i nogach) Najwiekszy jest problem z rozstepami pod pachami powiekszaja sie i zaczynaja wchodzic na klatke. Dodam, iz nie sa to cienkie, nitkowate rozstepy tylko grube dlugie blizny zaczerwienione na koncach. Caly czas powiekszaja sie, nie moge zahamowac ich. Uzywalem masci gerber na roztepy oraz masci HASCERAL(15% mocznika).

Mysle, ze sa to uwarunkowania genetyczne kora nadnerczy produkuje zbyt duza ilosc kortyzolu , ktory uposledza fibroblasty w skorze(co za tym idzie kolagen i elastyne).

Mam nadzieje, ze ktos mial podobne doswiadczenia i bedzie w stanie mi pomoc.Poniewaz nie chce odpuszczac silownii ale rozum mi podpowiada,ze niedlugo calkowicie sie oszpece. Czekam na odp...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Masz racje pewnie jest to sprawa kortyzolu.

Tutaj - badania hormonalne - lekarz może coś pomóc
A z domowych sposobów to :

- mniej stresu - czyli więcej snu dodaj cynk dodaj magnez, a najlepiej ZMA Orginal
- kolagen - akurat teraz wyszła nowość z Trec-a :
COLLAGEN RENOVER - https://www.sfd.pl/Nowość__COLLAGEN_RENOVER__-t768927.html

Każda maść nawilża z zewnątrz skórę jednak nic to nie daję jeśli hormony szaleją, a tym bardziej kortyzol, dodaj BCAA do suplementacji.

Pamiętaj o trzymaniu diety bo szybkie przybieranie na masie też kończy się nabawieniem rozstępów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
dodaj do diety kwasy tłuszczowe omega 3-6-9 ,olej lniany -skóra mozebyć sucha ja czasami używam oliwkę bambino dla dzieci ,nawilżam ciało szczególnie okolice , mięśnie które bede trenował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Witam
Podejrzewam że mogłeś czytać ten temat ale nie zaszkodzi jak go przeczytasz.

https://www.sfd.pl/Wygrałem_z_rozstępami..._za_5zł!_+_Małe_FAQ_str.28-t131700-s28.html

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1770
Moja dieta jest bogata w zdrowe tluszcze oraz witaminy typu cynk, magnez. Dzowinilem dzisiaj do przychodni medycyny sportowej i powiedzieli mi, iz nie zajmuja sie "estetyczna" strona.
Jabi mowisz o szybkim przybieraniu na masie- ja musze sie naprawde postarac zeby przyrosty chociaz drgnely. Jest to conajmniej dziwne, przyrosty sa niewielkie a mimo to mam rozstepy. Co do diety to juz kiedys wklejalem i nie bylo zastrzezen(oprocz zbyt duzej ilosci wegli zlozonych, ktore zredukowalem troche) Zastanawiam sie jaki lekarz moglby mi pomoc. Do lekarza rodzinnego nie mam co sie wybierac bo juz zostalem oskarżony o sterydy(co jest totalna glupota).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1770
Nitroman, stosowalem juz masc z mocznikem o tym stezeniu lecz nie dawalo to rezultatow. Dzis zakupilem masc 30%, czyli podwojne stezenie. Nie jest to tani interes za 50ml 23 zl, gdzie taka mala tubka wystarczy mi na tydzien;/
Jeszcze jedna z metod jest solarium, ktore poprzez promieniowanie UV dostarcza witaminy "D", ktora wplywa na regeneracje naskorka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Tyle, że po solarium rozstępy ( te starsze) zaczną być bardziej czerwone.

Powiem tyle jesteśmy w dup... trzeba jak najbardziej ograniczyć kortyzol.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1770
Musialbym sprawdzic czy sa na to leki (podejrzewam, ze na nerwice bylyby dobre)... no i oczywiscie znalezc jakiegos lekarza, ktory bedzie wiedzial w ogole o czym mowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Możesz również spróbować suplementację witaminą D. Jeżeli maść z stężeniem 30% nie pomoże rzeczywiście udałbym się do lekarza. Czytałem również o jednej maści która niby jest najlepszą maścią dostępną na rynku:

http://www.revitol.pl/2,revitol-stretch-mark.html, jednak cena skutecznie odstrasza. Podany jest również skład, w miarę możliwości czasowych przejrzyj sobie i sprawdź czy warto.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1770
Dziekuje... Niestety sa to za wysokie koszty;/ chcialem ich uniknac. Na pewno na jednej tubce sie nie skonczy. Jesli chodzi o masc ze stezeniem 30 % to rozstepy bledna ale zaraz po instensywnym treningu sa cale czerwone. Chyba jedyna opcja jest dluga pauza... zeby skora sie nalezycie zregenerowala. Jest mi ciezko sobie odpuscic, tym bardziej, ze trzymam zbilansowana diete i dotychczas staralem sie wszystko ukladac pod silownie mimo niewielkich postepow.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebnaa Masa

Następny temat

Nowość! DZIENNIK TRENINGOWY

WHEY premium