SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MrPapaj-trening,odżywianie,suplementacja..

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 305016

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
ten basmati przynajmniej z wyglądy jest inny. Jest taki bardziej chudszy i podłużny. A co do wartości i zalet ryzu basmati od zwykłego parboiled nie wiem nic. Czym one się tak na prawdę różnią? IG? Chodzi o to, że ten basmati jest bardziej dziki? Ma ten naturalne błonki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 969
przepraszam, z tym vasobolanem i hyperfusion napisałem, bo pomyliłem się, i to nie dział hi-teca. a jeśi chodzi o łączenie partii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Dzisiaj byłem na treningu w Świeciu u Przemka.Strasznie mi sie podoba ta siłownia.Kameralna nie duża ale sprzęt bardzo fajny-firmy Sports Art.Bardzo dużo sprzętu aerobowego bieżni,rowerów,orbitreków-jak na tak nie duże miasteczko chyba 25tyś ludzi to na prawdę szacun dla właściciela za to co zrobił.Nie powstydziłby się takiej w Grudziądzu (100tyś ludzi).Pozamiatałby raz,dwa nasze siłownie jakością i cenami.Ale do rzeczy.Jeśli chodzi o formę Przemka to co mogę powiedzieć?Na dzień dzisiejszy wygląda to tak że odstawiłby wodę i może wychodzić na scenę.Mi jeszcze brakuje ostatniego szlifu,ale zostały 3tyg. także mam nadzieje że zdążę.Przemek trenował ze swoim partnerem treningowym plecy i dwugłowe uda,Ja natomiast ze swoim partnerem klatkę i wyjątkowo tez dwugłowe uda...musiałem przetestować maszynę w siadzie bo u mnie takiej nie ma.
Po treningu spożyliśmy suplementy i poszliśmy trochę popozować na salę z lustrami.Każdy z nas zrobił po dwie rundy obowiązkowe,ze mnie lało się jak z prosiaka.I tym zakończył sie nasz dzisiejszy wspólny trening.Przemek namawiał mnie jeszcze na saunę ale nie skusiłem się więc poszedł z kumplem,a Ja poleciałem dopaść się do mojej michy bo byłem już straszne głodny.Teraz może w przyszłym tygodniu Przemko wpadnie do mnie na trening,a jak nie to Ja na pewno zawitam jeszcze u niego w Świeciu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3444
A ja mam takie pytanko
Co Pan sądzi o treningu 6x week kazda partia raz w tyg ?
Jeżeli tak to dla kogo według Pana się to nadaje ?
Jakie daje rezultaty ?
Ile ćwiczeń i ile serii na dana grupę ?

Z góry dziękuję za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
6 x w tygodniu każda grupa osobno może być.Trening nadaje praktycznie się dla każdej osoby która ma czas i chęci.Jakie daje rezultaty? takie jak każdy inny dobrze zaplanowany trening.Dużym plusem takiego treningu na pewno będzie to że każda partia będzie przetrenowana na 100% pod warunkiem że dasz z siebie te 100%.W treningu gdzie ćwiczysz co najmniej dwie grupy często zdarza się tak że druga grupa trenowana jest już troszkę słabiej.Co w perspektywie czasu może skutkować słabiej rozwiniętymi mięśniami.Jeśli chodzi o ilość ćwiczeń i serii to nic się tutaj specjalnie nie zmienia duże partie 4ćwiczenia po 4 serie,małe partie 2-3 ćwiczenia 3-4 serie.Ale osobiście myślę ze 5 sesji treningowych w tygodniu w zupełności wystarczy.Biceps łączysz z tricepsem a reszta grup osobno.Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3444
A czy można śmiało zrobić tak że gdy już konczy się redukcje to robić te 5 treningów w tygodniu + do każdego 20 minut aerobów ?
Może nie tyle redukcje co podkreślenie formy. Ma to sens , na ujemnym badz zeorwym bilansie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Nie rozumiem pytania?Kończysz redukcję i chcesz dale być na ujemnym bilansie kalorycznym kręcąc przy tym aeroby?To dalej będziesz na redukcji:)Co ty kombinujesz?Jak kończysz redukcję to zaczynasz okres albo roztrenowania albo budowania masy.TRZEBA DAĆ ORGANIZMOWI ODPOCZĄĆ!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć Tomku. mam pytanie dotyczące łączenia treningu 3x w tyg split. czy moze on wyglądać tak-klatka+plecy+przedramie, nogi+łydki+brzuch, barki+triceps+biceps. Wcześniej wyglądał on tak klatka+triceps, plecy+biceps, barki+nogi (zastanawiam się nad zmianą jako nowy bodziec)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Pewnie że możesz tak trenować...jeżeli tylko dasz radę to nie widzę problemu.Szkoda ze nie możesz zagospodarować czwartego dnia to by bardzo ułatwiło sprawę.Ale skoro masz trzy dni do dyspozycji to próbuj jeżeli będzie Ci ciężko to będziesz musiał coś zmienić.Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3444
Może się nie jasno wyraziłem o co mi chodzi
Bilans na 0 każda partia raz w tyg + 20 minut aero.
Czy takie zestawienie spowoduje że efekt końcowy już po tej redukcji kiedy to przez 4 tyg bd na bilansie 0 i taki trening jak napisałem bd lepszy ? Chodzi mi o wyakcentowanie mięśni.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aminokwasy..

Następny temat

Definicja na HMB Revolution

WHEY premium