SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MrPapaj-trening,odżywianie,suplementacja..

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 305139

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Od razu na usta ciśnie się zdanie "tłuszcz spala się w ogniu węglowodanów", dla mnie tłuszczówka to najgorsze wyjście z możliwych jeśli chodzi o redukcje, ale znam mimo wszystko ludzi,którzy robią na takiej diecie dobre wyniki.Kwestia indywidualna.

Ps.Tomek myślę, że jak najbardziej dobrze robisz, trzeba się rozwijać i podnosić sobie poprzeczkę coraz to wyżej, ja również robię sobie dłuższą przerwę od startów i ostro masuje, na jesień 2011 mam zamiar wyjść do 90kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Z drugiej strony nie popadajmy ze skrajności w skrajność, moim zdaniem białko masz na zbyt dużym poziomie, zmniejszyłbym białko i dało trochę więcej tłuszczy oczywiście tłuszczy roślinnych, coca-cole też bym usunął.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
NITROMANN kiedys zauwazylem ze na niskich tluszczach smalec mi najlepiej spadal ale to byla taka zabawa wtedy, teraz konkretniej do tego podchodze, musze wyprubowac kilka opcji co jak namnie zadziala
narazie waga 2 kg spadla po 2 tyg ale ile z tego smalcu?
zalezy mi tez na utrzymaniu miesni bo jest ich naprawde niewiele i dlatego dalem tak duzo bialka, jesli to nieprzyniesie efektu wtedy przytne bialko na kozysc ww
przynajmiej taki mam plan ale jesli ktos da mi jakies konkretne uzasadnienie moge go zmienic

coca cola light chyba jestem odniej uzalezniony i cale mnostwo osob pije ja na redukcji, zaspokaja pragnienie na slodycze a ja bardzo lubilem slodycze niestety od bardzo dawna niejjem nic takiego, kola niema kal a ze jest niezdrowa to i niezdrowe papierosy a tyle cwiczacych pali itd chyba ze masz jakies konkretne info na temat coli light ze wplywa negatywnie na redukcje?
dzieki za zainteresowanie i odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
rr-28...zgadzam się z Nitromanem,jak dla mnie też za dużo białka..Ja w szczycie brałem 3g/kg...a co do coli light/pepsi max,to piłem do wtorku przed sobotnimi zawodami po 2 litry dziennie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
nie ciągnęło?...chłopie,myślałem że zwariuje...po zejściu ze sceny na ME zjadłem 15 batonów..Myślałem że mi brzuch pęknie.
Ale ja preferuje pepsi max...dla mnie wypas:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nom nom wiem wiem, że ciąganie ale po Pepsi Zero/Light

jak na co dzień piłeś, nie było tak, że po niej chciało się jeszcze więcej słodkiego.

Bo w formie to jak się domyślam a raczej widziałem to nie przeszkodziło w ogóle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
... chciało jeszcze bardziej,ale w jakiś sposób zaspokajało to apetyt na słodkie,chociaż na jakiś czas..Bo ssanie na słodkie miałem przez cały okres przygotowań,w momencie kiedy słodycze poszły w odstawkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
dzieki za odp,
nastepny ruch jaki wykonam to przyciecie bialka ale mysle ze na kozysc ww a nie tluszczy, na tych tluszczach chyba zadobrze niewyszlem wiec wole sprawdzic teraz jak na ww i bardzo nisko z tluszczami bedzie

mi tam wlasnie cola pomaga wytrzymac z pokusami na slodkie, chodz lubie kazdy rodzaj slodyczy i jak bym mogl to bym sie pewnie glownie na slodyczach zywil
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aminokwasy..

Następny temat

Definicja na HMB Revolution

WHEY premium