SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MrPapaj-trening,odżywianie,suplementacja..

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 306407

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Sam przy redukcji widziałem co się dzieje z człowiekiem u Ciebie x 5 razy bardziej - Podziwiam Wytrwałość no i Metamorfozę z StronMen;a na Kulturystę.

Na prawdę dobrze to wyszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Zawsze lepiej wyjdziesz na tym jak zjesz owoce, a szczerze mówiąc to raz w tygodniu jak sobie zaserwujesz jakiś deser owocowy z lodami to nic się nie stanie, oczywiście jeżeli w pozostałe dni będziesz trzymał dietę. Metabolizm będzie na wysokim poziomie więc nie masz się co martwić, ja osobiście zwiększyłbym podaż zdrowych tłuszczy, nie zapominaj że tłuszcze są prekursorami do tworzenia hormonów oraz pomagają w redukcji mowa oczywiście o zdrowych tłuszczach. Ale najlepiej słuchać się organizmu on nam najlepiej doradzi.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9784
Witam Panowie, mam takie pytanie do Papaja i nie tylko co myslisz o wlaczeniu bcaa do codziennej suplementacji?? oczywiscie tylko okolotreningowo od jakis 3 moze 4 miesiecy wlaczylem bialko, które pije zawsze 2 razy dziennie rano do sniadania i wieczorem do oklacji i chcialbym poznac Wasze opinie,sugestie na temat wlaczenia bcaa? czy moze lepiej tylko do jakis cyklow z kreatyna,stackami itp. je wlaczyc a tak poza cyklami jakies carbo/vitargo ew. gainera dac ? czekam na wasze odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Pozwolisz T.
BCAA zawsze stosuje naczczo, oczywiście przed i po trningu.
To podstawowy suplement powiem że nieodłaczny zwiazany z uprawianiem sportów siłowych ,kulturysyki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
BCAA bierze się na okrągło to nie jest coś na czym robi się cykle.

Białko

Jeśli dzielisz je już na pory to najważniejsze to :

Rano,
Po treningu - tutaj dobrym wyborem jest izolat np. IsoLate lub Aminokwasy - Amino Whey System
Na Noc,

BCAA przed i po Treningu na Redukcjach duże ilości na masie mniejsze.

Gainer według braków w diecie , dobrą porą jest pora Po treningu.

Zapamiętaj cyklów na Białku, Gainerach, BCAA, Glutamine się nie robi to jest jedzenie w proszku a BCAA to 3 bardzo ważne wyizolowane Aminokwasy zapobiegające katabolizmowi mięśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18690
Nic już nie muszę tutaj dodawać,zgadzam się z chłopakami.Bcaa stosuję przez cały rok na okrągło.Carbo/vitargo jak najbardziej po treningu powinieneś dorzucić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9784
spoko Panowie, chcialem poznac wasze opinie na ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9784
Zle mnie zrozumiales chyba, nie chodzilo mi o to na czym sie robi cykl a na czym nie bo to wiem, ale o opinie co niektorych czy warto szamac bcaa non stop, czytaj ze zrozumieniem Jabi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18690
maverick77..warto brać cały rok..ochrona mięśni i szybsza regeneracja,to dla mnie wystarczające argumenty.Nie chcę żeby moje mięśnie same się "zżerały",nie mam na to czasu,a Ty masz?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aminokwasy..

Następny temat

Definicja na HMB Revolution

WHEY premium