SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MrPapaj-trening,odżywianie,suplementacja..

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 306027

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
aha szkoda ze zrezygnowales z Irkucka wierzyłem w cb ze będzie 1miejsce z medalem i pucharem i jakieś suplementy w prezencie albo i kasa,no ale trudno następne masz w październiku jeszcze bardziej ulepszysz formę mimo iz masz juz barzo dobra no i może powiekszysz masę do 120-110kg !!! Zawsze byłeś wielki bądź jeszcze większy i powiedz mi Papaj wazyles kiedyś na masie 200 kg to chyba realne???







Zmieniony przez - gigantmasx w dniu 2011-07-04 23:17:02

Zmieniony przez - gigantmasx w dniu 2011-07-04 23:23:52

Zmieniony przez - gigantmasx w dniu 2011-07-04 23:28:57

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16377
Papaj masz jakiś przeciek co do terminu PP?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Gigant zadajesz głupie pytania. Wątpię żeby Tomek chciałby ważyć 200kg i jest to mało realne.

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Niestety jeszcze nie mam info na ten temat,ale coś w połowie października.Myślę że w przeciągu 2-3 tygodni będzie coś wiadomo.
gigant...przestań,proszę Cię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
papaj,3mam kciuki za forme.super bedzie was widziec wszystkich na scenie.same konie

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Przesta dzięki za rozwianie mych obaw co do wagi 200kg, Papaj dalej cwiczysz 5 razy w tygodniu bo o ile mnie pamięć niezawodzi wcześniej cwiczyles 5razy w tyg. A teraz ile razy 4???


Zmieniony przez - gigantmasx w dniu 2011-07-05 00:57:45

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Dzięki Full:)Przyjdzie nam razem stanąć na scenie..niech wygra lepszy.Pozdrawiam.
Gigant..zawsze ćwiczyłem 5 razy i nic się w tej kwestii na razie nie zmieniło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
aha, no Papaj. to czekam /czekamy na relację foto

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
nie mogę się już doczekać.ekipa bedzie za***ista.swietna zabawa i rywalizacja!!!szkoda ze jeszcze metrowca bedzie brak bo to też mega za***iscie zbudowany chłop.do tego super było was zawsze ogladac w tvn w strongach!a najbardziej ubolewam ze nie bedzie burdzego....ale cóż.jak ktoś sie zesrał to sie zesrał.nic nie poradziszpozdrawiam.acha chciałem jeszcze zapytac jaka wage planujesz na PP??i ile masz wzrostu?

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Myślę że na PP waga będzie oscylować na granicy 100kg,ale z dużo lepszą wycinką niż na MP i Europy.Chociaż tak naprawdę nie będę patrzył na wagę na PP tylko w lustro.Jeżeli uda mi się polecieć na M.Ś.to pewnie z wagą około 98kg.Mój wzrost to 174cm.Takie są założenia,a jak będzie tego nikt nie wie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aminokwasy..

Następny temat

Definicja na HMB Revolution

WHEY premium