SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Diary of a madman s4, 144, 187

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 180492

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Jutro idę na zakupy za własną kasę, może to coś da, że wiecie, że naprawdę dieta jest u mnie na na tyle wysokiej pozycji, że swoje pieniądze wydam na jedzenie, jak nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2883
Bardziej o fajansa chodziło. Kurcze, taką ochotę mi zrobiłeś na bałwana, że sobie ulepię, a jak. Będzie trening.

Pędź jak błyskawica.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
gorzej jak Ci zjedzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Szczerze mówiąc, jestem pewien, że połowę moich zakupów zje moja szanowna rodzinka i niech no tylko spróbuję powiedzieć, że to było moje, bo przecież jedzenie jest wspólne. Ale umyć patelnie, to już jest moje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Rayhyou
Bardziej o fajansa chodziło.

Ja to takich brzydkich rzeczy nie robię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Takie pytanie mam: Jak teraz mam 7 dni spokoju od treningów (będę się od poniedziałku do soboty codziennie po ok.30 minut rozciągał i to wszystko) to dietę mam trzymać na poziomie 3000kcal (3000kcal to jest utrzymanie wagi przy ćwiczeniach 3-5x tyg, czyli o dużej aktywności), czy np. zejść do 2800 na to 7 dni, a potem dopeiro podbić?

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2013-02-23 22:43:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Śmiało mozesz zejść z kcal bo nie potrzebujesz tyle . tak jak w dni nietreningowe , ale przez 7 dni niewiadomo jak się nie zalejesz :P . Ale raczej radzę zejść z kcal bo zapotrzebowanie się zmniejszy .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
daj ciut mniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Się śmialiście z tych moich zakupów, że mi zjedzą itp. Poszedłem na zakupy, kupiłem sobie między innymi:
- 300g orzechów laskowych do własnego musli(po 4zł za 100g)
- łopatkę wieprzową 800g (zasmakowała mi więc wziąłem)
- 1kg brokułów
piszę o tym, bo akurat tego dotyczy anegdotka. Otóż kupiłem sobie te rzeczy oraz wiele innych, na zakupy dałem łącznie 80zł . Teraz zszedłem do kuchni. Zgadnijcie, co dziś na obiad? Otóż (moja) karkówka wieprzowa, ziemniaki i (moje) WSZYSTKIE brokuły. Rodzinkę zastałem przed telewizorem, raczącą się już resztkami moich orzechów (na pewno nie wpadli na to, że musiały być cholernie drogie i były przygotowane do innego celu niż wpieprzenie ich jak chrupeczki). Kiedy nieśmiało wspomniałem, że to są zakupy, które dziś zrobiłem i to jedzenie jest po prostu moje, od razu była na mnie morda, że jedzenie jest wspólne i oni nosa w moją michę nie wkładają, to ja w ich też nie powinienem. Love it, nie najlepszy mam dziś humor. Przynajmniej łaskawie pozwolili mi spróbować mojej łopatki, która i tak została przez nich ambitnie doprawiona (pół kilo vegety), więc przynajmniej sobie 1 porcję zjem.

Po obiadku w rodzinnej atmosferze wkleję raport z dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7526 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385562
musisz sobie zamontowac jakas malą lodówke w pokoju orzechy to najlepeij nazbierac jak jest sezon i miec zapasy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

TechAvi - Nowy dziennik,Nowe postanowienia

Następny temat

Dziennik treningowy - siwulq

WHEY premium