SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Diary of a madman s4, 144, 187

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 179783

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
jest ok ale zacznij robic cos na srodek klatki bo hoyowo to wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
właśnie jest coraz pełniej , zobacz jak to wyglądało na początku, klatki nie było w ogóle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
no to widac napisalem ze git ale miejsce tam gdzie jest mostek jest puste obczaj te cwiczenie z filmikow warszawskich sterydow dobrze wchodzi ruszy na pewno jak zaczniesz je robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ale jakie, jakie? Wycisk ściskający robiłem i nic nie dawał, teraz robię dipsy i wyciskanie na skosie dolnym to leci fajnie klatka na środku i na dole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948


u siebie zauwazylem poprawe dobrze pompuje dol klatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
i robić to jako jakiegoś dropa na sam koniec treningu, czy normalnie kilka serii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18282
Dream, już Ci to pisałem ale musze jeszcze raz powtórzyć, zayebiste plecki No i jak pisaliście o tych łopatkach, wiosłowanie hantlą jest lepsze niż sztangą? :P Ja zawsze miałem wrażenie, że bardziej czuje plecy po sztandze a mam problem z odstającymi łopatkami (chociaż i tak wygląda to lepiej niż kiedyś ale jednak nadal dość mocno widoczne) i jak wiosłowanie sztangielką pomoże to bym to zmienił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18282
- Podciąganie 4s (jak jestem sam to się siłuje ile dam rade, jak z kumplem to po około 10 powtórzeń z pomocą)
- Martwy ciag 10<8<6=6
- Wiosłowanie sztangą 10<8=8=8
- Szrugsy 20<15<10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Dream to ćwiczenie co prezentuje WK na środek klatki przetestowałem i robię go bo fajnie działa. A robię go po 12 seriach wyciskań i rozpiętek. Wchodzi na koniec w postaci drop setów. Zaczynam 5kg i schodzę coraz niżej aż macham zaciśniętymi dłońmi ;]

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

TechAvi - Nowy dziennik,Nowe postanowienia

Następny temat

Dziennik treningowy - siwulq

WHEY premium