SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Diary of a madman s4, 144, 187

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 179395

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Przynajmniej się wydało, dlaczego mi wszystko wyżera grubas. Nie z łakomstwa, tylko na złość, wie, że się porządnie wkur*iam jak mi to zrobi, więc to robi. No ale dziś się wydało Rodzice ładnie się na niego wkurzyli, więc jest szansa na lepsze jutro, choć trochę. Mogę do kolacji wypić sok marchewkowy własny z 200-300g marchwi (przecier dorzuciłbym do twarogu)??

Edit. głupie pytanie, jasne, że mogę

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2013-03-01 17:19:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2883
Nie możesz, zaleje Cię.


Jak mi starszy brat coś podkradał to zawsze rano wylewałem na niego wiadro wody, polecam.

Zmieniony przez - Rayhyou w dniu 2013-03-01 17:21:08

Pędź jak błyskawica.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Wydziedziczyliby mnie, naprawdę. On to jest trochę chory, więc pewne rzeczy mu się wybacza itp. i niektórych rzeczy mu się nie robi, ale nadal uważam, że nie upoważnia go to do bezgranicznego chamstwa w stosunku do mnie

Btw. dawno nie widziałem tak wkurzonych min moich rodzicieli, jak dziś rano, żałuję, że zrobiłem zdjęcie łopatce, a nie im

I jeszcze 1 ciekawostka: w tym tygodniu mam regenerację poredukcyjną, jak jem, widzicie wszyscy, moje treningi w tym tygodniu: poniedziałek stretching, wtorek 1h porządnego wfu+20 minut stretching, piątek stretching level hard. Wyniki? Ewidentnie zeszło mi fatu () i +1cm w bicku.

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2013-03-01 17:25:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1005 Wiek 109 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22421
To od teo makaronu

Carpe diem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Tak swoją drogą: Od momentu przejścia na redukcję jadłem makaron aż 2 razy. Uwielbiam gnoja, jak wejdę na masę właściwą - z treningiem (a to już w poniedziałek!) to będę jadł codziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
tez makaron lubie i czesto jem ale jednak ryz lepszy czuc ze mniej lezy na zoladku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Nieważne, makaron furewa! Przed treningiem będę szamał makaron, czasem ewentualnie ryż brązowy, po treningu ryż biały i gitara

Poza tym makaron ma lepszy potencjał przygotowania dań, przynajmniej w moim wykonaniu ryż nadaje się tylko do ugotowania+wrzucenia nań sosu i mięsa, a makaron można przyrządzić na pierdyliard sposobów

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2013-03-02 09:29:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17069
Co to za sos do tego ryżu? i kiedy można go jeść? przed, po treningu. Przeważnie jem sam ryż z mięskiem, bo podobno w około treningowych trzeba unikać tłuszczy i warzyw, więc jak to jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
czemu warzyw? Sos: 200g pomidorów z puszki, 30g śmietany 12%, cała cebula, czosnek, papryka, przyprawy

w okolicach treningowych trochę tłuszczy (do usmażenia mięsa, tka żeby nei spalić patelni) może być, a tona warzyw to nawet wskazana

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2013-03-02 10:21:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17069
W podwieszonych tak jest napisane, żeby warzyw unikać około treningowo ale jak nie trzeba to dla mnie lepiej i tak skomponowany sosik mogę sobie wrzucić przed i po treningu?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

TechAvi - Nowy dziennik,Nowe postanowienia

Następny temat

Dziennik treningowy - siwulq

WHEY premium