SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Diary of a madman s4, 144, 187

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 200427

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 245 Napisanych postów 27200 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78909
jak nóg nie robili to teraz mają...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1091 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53931
Kolana można na różne sposoby zniszczyć. Zresztą nie widzę sensu zawracania sobie głowy. Każdy ćwiczy co chce i jak chce, wolna wola
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 245 Napisanych postów 27200 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78909
co nie zmienia faktu, że będę obserowował ich miny jak wrócę z wakacji nigdy nie widziałem, by na jakiejkolwiek sztandze (prócz tej do klaty) było załadowane 100kg+
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1091 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53931
DreamEvil
co nie zmienia faktu, że będę obserowował ich miny jak wrócę z wakacji


Zdradź mi jeszcze dlaczego
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
za bardzo ogladasz sie na innych
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
dlatego ja ćwiczę w garażu :) skupiam się tylko na sobie i treningu.

Myślę, że będzie im wszystko jedno ile zakładasz
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 245 Napisanych postów 27200 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78909
a ja już widzę po ich reakcji, że przejadę im trochę po ambicji

btw. ja na treningu też skupiam się tylko na sobie i jakbym mógł to teżbym trenował we własnej ;)
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
mysle ze na amicje im nie wejdziesz 100 kg w przysiadzie to tyle co nic zrobi kilka treningow i bedzie mial
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 245 Napisanych postów 27200 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78909
a jednak nie robi

dobra, nieistotne ;x
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1091 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53931
To jest do zrobienia lekką ręką nawet przy Twoim wytrenowaniu. Wystarczy zmienić taktykę w siadach (Przynajmniej na mnie i mojego partnera to podziałało)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

TechAvi - Nowy dziennik,Nowe postanowienia

Następny temat

Dziennik treningowy - siwulq

electro
Polecane artykuły