SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Diary of a madman s4, 144, 187

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 179516

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1005 Wiek 109 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22421
To kiedy śpisz jak pracujesz w nocy ?
Ambitnie

Carpe diem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
śpię w sobotę między 6 a 9. Potem między 17 a 21 kładę się spać. Z soboty na niedzielę praca i nie śpię już do 20 a potem normalnie szkoła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3143
szacun dal Ciebie za tą robotę ;P ale powiem Ci szczerze że juz dawno sie tak nie usmialem czytając to forum ;D jak przeczytalem o jajkach w pokrowcu na gitare to padłem ;D oczywiscie sie nie wysmiewam.... ale widac ze sobie radzisz , skoro w lodowce nie bytują zbyt długo to trzeba jakies inne miejsce znalezc ;D rodzinka Ci troche widze szame komplikuje, ale szacun ze sie nie poddajesz bo ja bym padł nerwowo w takiej sytuacji ;D wede sledzil dziennik bo sie ciekawie zapowiada, i tak w sumie mysle zeby nie stworzyc swojego jak juz wjade z dietą którą żesmy razem ułozyli ;) pozdro.

Zmieniony przez - majkel29 w dniu 2013-02-24 23:06:32

"Człowiek leniwy nie orze jesienią, toteż nic nie znajduje choć szuka w czasie żniwa" Księga Przysłów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
w jakim pokrowcu na gitare cos mnie minelo chyba ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3143
DreamEvil
to brzmi na chorą sytuacje, ale ostatnie 3 jajka mam w pokrowcu na gitarę, a jogurt naturalny jest na parapecie przed moim oknem. Musli jest dużo, banan ostatni także u mnie w pokoju
;D ominęło Cie najlepsze ;) na poprzedniej stronie masz ;) hahahaha ;) dobre rzeczy... ;D

"Człowiek leniwy nie orze jesienią, toteż nic nie znajduje choć szuka w czasie żniwa" Księga Przysłów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1005 Wiek 109 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22421
Opowiedz jeszcze o jakiś innych nawykach

Carpe diem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Dziś byłem po szkole w biedrze i porobiłem zakupów. Za oknem ok 5 stopni celsjusza, więc wszystkie dzisiejsze zakupy wylądowały na parapecie przed oknem mojego pokoju tu są bezpieczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Dzień ósmy

Dziś bez żadnych przełomów, trochę brakuje mi treningów, pójdę pomóc cosik tacie i się porządnie porozciągam (niestety nie udało mi się zrobić tego między obiadami, bo byłem wtedy w mieście). Nic specjalnego się nie dzieje, poza ogólnym podziwem ze strony kilku osób co do mojej zmiany w przeciągu ostatnich kilku miesięcy

Dieta wygląda dziś tak - jest to wersja ostateczna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2883
DreamEvil
Dziś byłem po szkole w biedrze i porobiłem zakupów. Za oknem ok 5 stopni celsjusza, więc wszystkie dzisiejsze zakupy wylądowały na parapecie przed oknem mojego pokoju tu są bezpieczne


Pan żul przyjdzie i pomyśli, że dla niego.

Pędź jak błyskawica.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

TechAvi - Nowy dziennik,Nowe postanowienia

Następny temat

Dziennik treningowy - siwulq

WHEY premium