SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Diary of a madman s4, 144, 187

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 200430

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 18405 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78720
ch**owa wpiska




















Dajesz jakieś filmiki kiedy?

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 245 Napisanych postów 27200 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78909
no przecież wczoraj mnie o to już pytali i odpowiedziałem, że jak będę miał możliwość ich nagrania, to wrzucę.

Pytanie: jakie cardio zarzucić sobie w piąteczek? ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37614
Wykroki z krową na plecach

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 18405 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78720
jazda na składaku

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 245 Napisanych postów 27200 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78909
40neos
Podbij te tłuszcze wreszcie


to wszystko przez ten obiad! Jakby nie było obiadu to bym oszamał placka owsianego z migdałami i byłoby 30g białka mniej i 20g wiecej tłuszczy :P
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 245 Napisanych postów 27200 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78909
40neos
Wykroki z krową na plecach


dzisiaj były
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 80948
DreamEvil
dokładnie. Jak pewnie też zauważyliście, 90% moich źródeł węgli to płatki owsiane, a białka to jajka...

jajka nie sa zle przeciez maja prawie idealny profil aminokwasow czesto zjadam 10 calych dziennie bo mam wysoko tluszcze na temat jaj mity obalone..tylko ze jadam do tego jeszcze 500 g miesa
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 245 Napisanych postów 27200 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78909
ja mowie o tym właśnie, że zamiast mięsa jakiegokolwiek mam jajka, a zamiast wszelkich źródeł węgla mam owsiane. Tłuszcze natomiast podbijam olejem rzepakowym
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 245 Napisanych postów 27200 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78909
09.10.2013

Trening

Dzisiaj postawiłem na maksymalne czucie plerów podczas treningu, więc zszedłem trochę z obciążenia na wiośle i przypinałem mocniej w górnej fazie ruchu. Poczyniłem też małą rotację w planie: otóż dwugłowe ud będę robił żuraw/uginanie na maszynie + na każdej sesji MC na prostych w celu rozciągnięcia ud i rozwijaniu prostownika pleców (na małych ciężarach ofc)

- drążek neutral podciąganie/negatywy 5x10
- wiosłowanie sztangielką podchwyt 5x10 (22kg, 3x27kg, 32kg)
- pullover 5x10 (6blaszek, 3x7blaszek, 8blaszek)
- wymachy boczne w opadzie na ławce 5x10 (7kg, 2x9kg, 2x12kg)
- żuraw 5x10
- MC na prostych 5x10 (40kg, 3x50kg, 60kg)
- uginanie ramion z sztangielkami młotki 5x8 (12kg)
- uginanie nadgarstków podchwytem 5xMAX (20kg)
- wymachy nóg na ławce płaskiej 5xMAX (8kg bodajże)

Micha
Uznałem NEOS, że nie będę podbijał tłuszczy ani stosował żadnych rotacji w diecie, bo po co mam zmieniać coś, co działa? Co do posiłku o 18:30 to jeszcze nie wiem co zjem, więc wrzucę go dopiero po jego spożyciu będzie to albo powtórka ze śniadania, albo gotowane mięso z kurczaka z jakimś węglem złożonym



...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 245 Napisanych postów 27200 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78909
10.10.2013

Dziennik na 2 tygodnie off. Mam rozwalone kolano i nie mam najmniejszej ochoty w związku z tym chwalić się na sportowym forum, jak bardzo niesportowo spędzam dni, bo tylko się będę wkurzał.

Trening
3h ręcznej

Micha
O taka, tylko godziny inne. Kolejność ta sama (ten posiłek z 1g marchewki to go nie ma ^^, ale już mi się nie chce nowego zrzutu tworzyć)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

TechAvi - Nowy dziennik,Nowe postanowienia

Następny temat

Dziennik treningowy - siwulq

electro
Polecane artykuły