SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Diary of a madman s4, 144, 187

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 179382

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Dzień Trzeci

Widzę są prośby o zdjęcia, wkleję jutro rano, zrobię sobie na czczo, ale nie liczcie na nic super, bo moja sylwetka jest godna pożałowania (dopiero co schudłem 15kg, spadki mięśniowe, obwisła skóra itp. ja to dopiero zacznę rosnąć). No a teraz konkrety

Trening
Po raz kolejny podrygi podciągania - dziś już nawet raz się podciągnąłem jest progres . Zaszalałem z nogami dzisiaj dla odmiany, po treningu zrobiłem 40 minut mocnego rozciągania, ponieważ dążę do szpagatu i jest coraz lepiej, muszę przyznać.
Dziś postawiłem na maksymalne wykorzystanie mięśni:
NOGI przysiad z wyskokiem 3s+po ostatniej serii szybkie dobicie prostowaniem na maszynie, żuraw 3s+po 3 serii szybkie dobicie uginaniem na maszynie, 2s wykroków
PLECY wiosłowanie sztangielką 2s, seria łączona ściąganie wyciągu górnego+cable row 1s
KLATKA wyciskanie hantli na skosie w górę supinacją 4s+po ostatniej szybkie dobicie rozpiętkami
BARKI wiosłowanie sztangą łamaną wąsko nachwytem w opadzie 4s - polecam! Świetnie czuć tył barków i trochę wchodzi w najszersze!
TRICEPS pompki na poręczach 4x max
BICEPS modlitewnik sztanga łamana 3s
BRZUCHY wzniosy bioder w podporze 3s, spięcia tułowia 3s, skłony boczne 3s, dobicie allahem 1s

Dieta
Bardzo zadowolony z dietki dziś jestem ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234166
moze byc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Jakieś uwagi, coś? Liczę, że po regeneracji w przyszłym tygodniu i dobiciu dietki do 3500kcal, będę się podciągał bez problemu 3-4 serie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234166
na razie nie mam uwag
postaraj sie bo byc moze bedziesz pierwsza osoba co w obecnym czasie wziela sie z sensem za dziennik w dziale

kiedys tez byly jak obiecalismy hajs za ladne prowadzenie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Ja to robię dla siebie, nie dla hajsu Dla hajsu to ja wam artykuły pisałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234166
wiem wiem dlatego chcialbym bys dluzej tutaj zawital z dziennikiem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2883
BRZUCHY

Masz dwa?

Pędź jak błyskawica.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
tak po prostu mi się utarło "robienie brzuchów", że już piszę w liczbie mnogiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Dzień Czwarty

Dzisiaj wklejam wszystko rano, bo tak się złożyło, że akurat mam czas, a łeb mam na tyle silny, że diety dopilnuję bez problemu

Treningu dzisiaj znowu brak ze względu na cudowne warunki atmosferyczne, ale odśnieżę ładnie podjazd - co zajmuje dobrą godzinę i idzie się przy tym upocić - i zrobię sobie 30-40 minut rozciągania pod szpagat.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom, BĘDĄ ZDJĘCIA ale:
1. Proszę się nie śmiać, mój staż treningowy wynosi 3 miesiące rozsądnego treningu
2. Proszę nie pokazywać juniorom, bo jak zobaczą jak wygląda ich doradca, to mnie przestaną słuchać

Dieta

Proszę o poprawę diety, dzisiaj mam akcję "przetrwać" i robię posiłki z tego co mam w lodówce (muszę udowodnić rodzicom, że wcale nie muszą 10x w tygodniu robić zakupów do mojej diety i jestem w stanie na 1 zakupach przeżyć 4 dni, a i obiad dla całej rodziny na 2 dni ugotować )


Jutro chciałbym już dobić do 3000kcal.


Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2013-02-21 09:35:50
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

TechAvi - Nowy dziennik,Nowe postanowienia

Następny temat

Dziennik treningowy - siwulq

WHEY premium