SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Sylwi_by UNS - Przygotowania do sezonu 2016

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Może nie ma czasu, rózne są zdażenia losowe Wróci pewnie do nas z taką formą że ho ho:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Iccana
Może nie ma czasu, rózne są zdażenia losowe Wróci pewnie do nas z taką formą że ho ho:)


Rozumiem wszystko ale zdarzenie losowe nie trwają chyba aż tak długo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
napisać na fb co i jak będzie wiadomo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Heeee Eej

w sumie to powinnam zacząć od wytłumaczenia się gdzie byłam i dlaczego nie pisałam nic w dzienniku ..... ale zacznę od przyjemnej rzeczy

otóż, jak wiekszość z Was wiedziała, przygotowywałam sie do tegorocznych debiutów. Udało mi sie dotrwać do końca i wystartowałam w kategorii Fitness Sylwetkowy do 163 cm ( czyli liliputy ), gdzie zdobyłam pierwsze miejsce
Uważam że mimo ,iż było nas aż 5, w sumie niby 6 ale jedna chyba uciekła to konkurencja była bardzo mocna !!!! dlatego jest mi niezmiernie miło że sedziowie oznaczyli właśnie mnie złotym medalem <3 <3 !!!





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
coś mi sie pokiełbasiło z postem ale juz ogarnąłem ...

wiec taaak krótka relacja z mojego startu:


pozycja

przodem


bokiem:


tyłem:


no i dekoracja




tu troche romantycznie


T-walking







a TAAAAK mocno sie cieszyłam ze złota



Jestem prze szczęśliwa !!!!! spełniłam swoje marzenie, udało mi sie wejsc na podium i nabrałam wiatru w żagle !!!! Pojadłaaaaam dość ostro i wyglądam jak smok

Zmieniony przez - sylwia2432 w dniu 2015-03-06 10:12:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Raz jeszcze serdecznie gratuluje SYLWIA!
Co do konkurencji to jak dla mnie zadna z pozostałych Pan nie miala do Ciebie podjazdu. Ani forma ani pozowaniem na scenie. Bylas na prawde b. kobieca!
Konkurencja to sie pewnie zbierze dopiero na Slaska i MP. Wierze ze wtedy rowniez zostaniesz wysoko oceniona aczkolwiek nie ma co chwalic dnia przed zachodem slonca ;)

Ogolnie to milo ze wrocilas do nas i mam nadzieję ze juz nie bedziesz nam znikac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wielki gratulacje! Ogladalem filmiki to strasznie fajnie sie prezentowalas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Gratulacje, bezapelacyjnie 1 miejsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 426 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4602
Jeszcze raz Gratulacje!!:)

UNS Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

relakz - Road to HeavyWeight

Następny temat

Dziennik Treningowy Adama czyli Mikrus87 trenuje

WHEY premium