SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Sylwi_by UNS - Przygotowania do sezonu 2016

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Czekam w takim razie na nową rozpiskę ;)
A to w Sopocie jest też sylwetkowe? Mi tam się wydaje, że tylko bikini wychodziło także a nóż się pokażesz w nieco innej odsłonie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Ciekawy jestem tego oczyszczania.

Teraz coraz więcej osób robi takie rzeczy co wydaje mi się czasami aż przesadne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
SebastianMielecki
Ciekawy jestem tego oczyszczania.

Teraz coraz więcej osób robi takie rzeczy co wydaje mi się czasami aż przesadne.


oczywiscie sprawa jest dosc indywidualna, zalezy glownie od nastawienia, potrzeb i konieczności człowieka. Przesadne sa w tedy kiedy taka głodówka jest ostatnia deska ratunku przed pojdciem do szpitala... lub jak ktos jest po prostu zboczony na punkcie zdrowia i dobrego funkcjonowania naszego organizmu.

ja postanowiłam zrobic sobie POST tygodniowy, tzn

od poniedziałku -czwartku bede jadla tylko warzywa i owoce leśne z cytryna w formie soku, a w piatek, sobote i niedziele bede oczyszczała organizm a raczej jelitka poprzez substanjce przeczyszczajace oraz hydrokolonoterapie czyli po prostu lewatywe zdecydowalam sie na to glownie z powodu problemow trawiennych, i mam nadzieje ze po tej kuracji moje wnetrznosci wroca na swoje miejsce i beda funkcjonowały prawidłowo !


Doris jesli na stronie z kalendarza nie ma bledu to jest tylko kulturystyka i fitness sylwetkowy w sopocie .


a teraz uzupelniam dziennik.


Czwartek 23.04.2015

Tak jak wspominałam wczesniej od czwartku jadlam tylko kasze jaglaną z warzywami i piłam owosowe soki

1. 50g płatki jaglane + owoce leśne (wszystko zmiksowane) ochyda
2. 25g kaszy jaglanej + 150 g warzyw + 50g dorsza
3. 25g kaszy jaglanej + 150 g warzyw
4. 25g kaszy jaglanej + 150 g warzyw + olej lniany 10ml
5. 25g kaszy jaglanej + 150 g warzyw
6.warzywa + nasiona słonecznika



między posiłkami piłam szklanke soku z owoców lesnych, cytryny, pomarańczy, ananasa z sokiem z aloesu





do tego herbatki oczyszczające



oraz spirulina czyli wyciag z alg



trening był całkiem zacny.

Plecy

1. sciaganie drazka do klatki szeroko 4x15
2. przyciaganie trojkata do brzucha 3x15
3. przyciaganie szeroko gryfu prostego do brzucha 3x15
4. wiosłowanie hantlem w oparciu o ławke 3x12
5. odwrotny butterfly 4x15

stepper 30 min

Suplementacja :
UNS Vit a Min - jedna porcja do śniadania
UNS green coffe - 2 caps przed treningiem
UNS cafffeine - 1 caps przed treningiem

piątek , sobota i niedziela wygladały identycznie pod względem jedzenia ,

1. 50g płatki jaglane + owoce leśne (wszystko zmiksowane)
2. 150 g warzyw +10ml oleju lnianego
3. 25g kaszy jaglanej + 150 g warzyw
4. 150 g warzyw + olej lniany 10ml
5. 25g kaszy jaglanej + 150 g warzyw
6.warzywa + nasiona słonecznika

nie trenowałam przez te dni , i powiem szczerze ze wyspałam sie za wszystkie czasy !!! spałam chyba z 40 h wstawalam tylko jesc , pic i sikac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Czlowiek po zawodach najje sie wszystkiego co popadnie a potem trzeba robic takie 'oczyszczanie' jelit ;D

Tak serio Sylwia - aby efekty byly jak najwiejsze ;)

Seba - tez uwazam ze zbyt wiele osob przesadza z tym oczyszczanie. Zobacza i kogos i nagle sie zle czuja =tez musza to zrobic :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
No ciekawe jak te oczyszczanie wyjdzie na pewno po nim mozesz czuć się lżej. A jak sie czujesz na (jak dla Ciebie) wysokich węglach? Pewnie jesteś senna, skoro tak dużo śpisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
dobra ok a starałas sie dodawać enzymy trawienne ale nie te co mozna kupic u nas tylko np z NOW ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
na mnie właśnie dobrze działają enzymy i probiotyki :)

Sylwia ja tak samo mogę spać cały czas. Już chyba zmęczenie tym sezonem daje znać o sobie, ale jeszcze muszę trochę się pomęczyć

Zmieniony przez - Mariusz_Prz w dniu 2015-04-28 10:42:28

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Doris masz racje , po zawodach ciezko sie obejsc bez ZUEgo , ale ja bardziej na zasadzie swoich jakichs dolegliwosci i obserwacji swojego organizmu, bron Boże nie ze wzgledu na mode na oczyszczanie! z reszta niby jest moda na zdrowe jelita , a tak na prawde ciezko jest znalesc jakiegos dobrego fachowca w tej dziedzinie , a jak sa ,to za kolosalne pieniadze .... na szczescie znalazła sie dobra dusza , jedna z klientek mojego meza na silowni , co zajmuje sie tym od lat i poleciła mi bardzo ciekawa ksiazke i dala duzo wskazowek co do tego jak takie oczysczanie powinno przebiegac w domowych warunkach, bo zazwyczaj jedzie sie do sanatorium na taka głodówke zeby miec stala kontrole nad pacjentem zeby nie podjadal

a to ksiazka o ktorej mowa wyzej




Laura powiem szczerze ze nawet ich nie wykorzystałam bo spałam caly weekend w czwartek byla energia na treningu, ale po kofeinie zawsze mnie rusza

Cielu enzymów trawiennych troche przerobiłam, od tych z apteki po te z firm suplementów NOWa tez miałam kiedys , ale w sumie juz nie pamietam jak dzialaja zastanowie sie nad nimi


Mariusz te dwa uzupełniacze to u mnie podstawa codziennego toaletowego zycia i rowniez przewinely mi sie probiotyki od tych z cena z kosmosu po te najtansze , i jednoznacznie stwierdzam ze te ktore mozna juz podpiac po LEKI sa do dupy jak z resztą każdy lek

Mariusz , zmeczenie plus oczywiscie ta zj**ana pogoda .... raz bym skakała do nieba z energi a raz bym walneła śpiocha cichaczem w pracy

ale damy rade !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
A dzis co w planach ? Jak w ogole obecnie forma wyglada ?Nic sie nie pokazujesz a my tesknimy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciekawe, sam powinienem przeczytać tę książkę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

relakz - Road to HeavyWeight

Następny temat

Dziennik Treningowy Adama czyli Mikrus87 trenuje

WHEY premium