SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Sylwi_by UNS - Przygotowania do sezonu 2016

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1532 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 106705
Sylwia, ja i tak zazdroszczę choć tej jednej koleżanki no i męża, który rozumie
W moim otoczeniu nikt, absolutnie nikt nie może zrozumieć po co mi siłownia, jeśli chodzi o znajomych to po prostu do tego obojętnie podchodzą, ale rodzina.. dla nich zakodowane jest, że siłownia=dziewczyny o wyglądzie facetów z wielkimi mięśniami, a od siostry kiedyś się dowiedziałam że wolałaby być gruba niż mieć taki biceps jak ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
Ventura spokojnie. Rób swoje, odpowiedni ludzie sami się pojawią którzy Cie wesprą, zrozumieją i będą z Toba !

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1532 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 106705
W sumie już przywykłam
Jak pytają, czy zamierzam dźwigać ciężarówki, to odpowiadam z uśmiechem, tak oczywiście - nawet do tirów się przymierzam

Zmieniony przez - ventura w dniu 2014-11-10 00:22:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Ty mówisz jako kobieta o krzywo odbierającej nasz sport rodzinie..Widzisz ja jako facet tak mam :P zawsze było po co mi to albo popracuj ciężko a nie sie wygłupiasz albo zawód trener to nie praca i tak zawsze i chyba tak zostanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
generalnie zawsze bardziej akceptowalne było to że mężczyzna ćwiczy na siłowni i ewentualnie jest "KULTURYSTĄ" , teraz jest tego coraz wiecej... kulturystą większym/mniejszym jest co 3 cwiczacy . Kobiety, które dbaja o swoje ciało , bo nie mowie o tych ktore decyduja sie na start, sa nadal moze nie tępione ale co najmniej dziwnie spostrzegane ... a jak któraś ma jakieś mięśnie to już w ogóle dziwoląg, babochłop i inne tego typu określenia padają !! to smutne że niektórzy wola byc otyli niz mieć sprawne , zdrowe ciało, no ale coz... nikomu nie dogodzisz wiec dogadzaj sobie


a tak w ogole wczoraj stala sie rzecz STRASZNA !!!! bo spaliła mi sie gofrownica mało tego skonczyła sie odzywka białkowa, i musialam zjesc paskudnego nalesnika bez zadnych dodatkow masla orzechowego tez nie mam !! aaaaa MASAKRA

1. 50g platków, 3 bialka jaj, cynamon+ kokos
2. 30g ryzu basmanti +120g kury+olej lniany+pomidor
3. 30g ryzu basmanti +120g kury+ pomidor
4. 50g ryzu basmanti +120g dorsza+pomidory
5. 40g platkow + 5 bialek jaj , warzywa
6. 120g kury+ olej lniany z warzywami

Trening gościnnie wykonałam na innej siłowni , mianowicie Fitness Academy na 3 stawach w Katowicach .

Wykorzystałam okazje ze sa tam maszyny , ktorych nie ma na mojej siłowni wiec, sobie troche poleciałam po bandzie

ogólnie cudów nie było ale inne czucie mieśni, płynność w ćwiczeniach i w ogóle czułam sie obserwowana ehehehe

1. Ściąganie drążka szeroko do klatki nachwytem 4x12
2. przyciaganie drazka (trojkat) do brzucha na wyciagu dolnym , 3x10
3. Ściąganie drążka na prostych ramionach szeroko nachwytem 4 x 15p.
4. Wiosłowanie hantlem do boku w oparciu o ławkę , 3 x 10p.
5. maszyna która imitowała podciąganie w szerokim chwycie , 4x15 cos pieknego !!!

i brzuch 4 serie po 20 powtorzen, przyciaganie kolan do brzucha w zwisie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
kuuurcze, przypomniałaś mi, że masła orzechowego nie kupiłem

Nie ma co słuchać tego co mówią inni wiesz, niektórych kolesiom ego nie pozwoliłoby mieć lepiej zbudowanej od siebie dziewczyny, więc krytykują i jadą od babochłopów poza tym jak ktoś się wyróżnia to zawsze jest źle jeszcze co do kobiet, to na masie zawsze są krytykowane i dziwnie odbierane, tylko jak wychodzą na scenę w formie startowej to wszystkim szczęka opada

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Czytając o Twoim spotkaniu z Sarą liczyłam na Waszą słit fotkę, zjeżdżam niżej a TAM - 3 konie ;D

Czas kupić nową gofrownicę, bądź przerzucić się na omlety ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Widać na zawodach jak bardzo się nie podoba. Męska cześć widzów tylko się ślini na widok zawodniczek i tylko proszą o wspólne zdjęcia.

Zmieniony przez - SebastianMielecki w dniu 2014-11-10 20:34:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Mariusz_Prz
kuuurcze, przypomniałaś mi, że masła orzechowego nie kupiłem

Nie ma co słuchać tego co mówią inni wiesz, niektórych kolesiom ego nie pozwoliłoby mieć lepiej zbudowanej od siebie dziewczyny, więc krytykują i jadą od babochłopów poza tym jak ktoś się wyróżnia to zawsze jest źle jeszcze co do kobiet, to na masie zawsze są krytykowane i dziwnie odbierane, tylko jak wychodzą na scenę w formie startowej to wszystkim szczęka opada



Mariusz wlasnie czesciej slysze krytyke co do kobiet kiedy stoja na scenie"fuuuj, obzylona, chuda, solar pedał " niz kiedy sa na masie, zaokraglone, piersi dupa ...;/ no ale o gustach sie nie dyskutuje


Doris- niestety słit focia nie poleciała, ale moze dzis poleci gofrownica jest na gwarancji wiec moze uwzględnią omlety poki co beda goscily na moim talerzu....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Sylwia dobrze to wygląda na żywo więc ciśnij do przodu ! Może góra lekko za duża, ale dasz rade zrobić idealna sylwetkę :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

relakz - Road to HeavyWeight

Następny temat

Dziennik Treningowy Adama czyli Mikrus87 trenuje

WHEY premium