SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Sylwi_by UNS - Przygotowania do sezonu 2016

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 91139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
SebastianMielecki
Mógłbym, tylko jakie?


Orzechowo czekoladowe najlepiej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
jezuuuuuu Wy o ciastkach mi tu a ja bym wperdolyła bułkeee z serem i majonezem <3 w sumie ciasto tez bym wszamała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
a co do wyjazdu , to gadlam z kilkoma osobami i jada na dwa dni wiec hotel trzeba zamowic , z reszta jeszcze przemysle z meżem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Doris.K
SebastianMielecki
Mógłbym, tylko jakie?


Orzechowo czekoladowe najlepiej :D


Będę myślał, nigdy nie robiłem nic podobnego, ale na pewno coś wybiorę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Zazdroszczę 50 km, ja mam prawie 500 więc nie bardzo się tam zjawię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Seba a ten snickers który ostatnio pokazywałeś? Tam chyba sporo orzechów siedzi co?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Doris.K
Seba a ten snickers który ostatnio pokazywałeś? Tam chyba sporo orzechów siedzi co?:)


O tym mówisz

Ja go nie jadłem, miałem tylko 2, jednego zjadł Adam, drugiego Bartek.
Jak chcesz to mogę pójść zobaczyć czy jeszcze są i przywiozę ci do Mińska :)

Zmieniony przez - SebastianMielecki w dniu 2014-10-29 17:52:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
Wiadomo że jadłem dobry, 50g miał snikers jak snikers tyle ze wiecej orzechów miał dobry wierzcie na słowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
to można normalnego lekko rozpuścić i dosypać orzechów :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Seba chodzi mi o ciasto snickers, które ostatnio pokazywałeś, że robiłeś - zdjęcie z tortem tęczowym - pamiętasz już?:)
Co do batonika to gdzie go kupiłeś? Może i ja poszukam u siebie, nie będziesz przecież Ty latała za tym - już bez jaj.

Sylwia miło by było gdybyś jednak wpadła ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

relakz - Road to HeavyWeight

Następny temat

Dziennik Treningowy Adama czyli Mikrus87 trenuje

forma lato