SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Sylwi_by UNS - Przygotowania do sezonu 2016

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
sylwia2432
To samo co robiliśmy tylko ze ja dałam tylko na podest a nie na ławeczki bo nie było nawet wolnej :-/ aha i nie przesadzaj z ilością dulcobisu jak masz duże zawarcie to dwie wystarcza a jak małe to jedna. Bo nie zejdzie z kabelki


Jedyną rzeczą, która TAK na mnie zadziałała była 'czysta' źródlana woda w Zakopcu :D
Jutro kupię i na początek oczywiście wypróbuję 1 tak jak radzisz ale jak nie.... To wiesz co będzie?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Doris i cooo kupiłaś Dulcobis ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Zgóry przepraszam za moja nieobecnośc wczoraj, ale mialam od kilku dni problem z internetem, ale dzis był Pan Naprawca i mysle ze juz bedzie wszystko okej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Jeszcze nie, niebawem ruszam do sklepu także dzięki za przypomnienie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Zgóry przepraszam za moja nieobecnośc wczoraj, ale mialam od kilku dni problem z internetem, ale dzis był Pan Naprawca i mysle ze juz bedzie wszystko okej

a wiec tak wczorajszy dzien czyli 21.10 2014 był bardzo intensywny ,

rano na czco cardio 35 min stepper , pozniej,
śniadanie :
50g płatkow, 3 bialka jaj, 15 g odzywki bialkowej, banan, siemie lniane, cynamon + przyprawa korzenna




następnie zakupy , gotowanie,

posiłek drugi jadłam w aucie z pojemnika 30g ryzu, 120g kury +ogórek zielony wszystko polane łyzka oleju lanianego



kolejny posiłek przed treningowy wyglądał tak samo

No i przyszła godzina kiedy wyszłam na autobus w kierunku siłowni........ no i autobus nie przyjechał ale nie poddałam sie !!! postanowilam robic trening w domu moim ciezarkiem były posklejane taśma 4 1,5l butelki z woda

akurat wypadły barki ale zrobilam je po swojemu

1. wznosy ramion w bok jednorącz 4x15-20
2.wyciskanie jednorącz 4x12
3. przyciaganie jednorącz do brody 4x12
4. wznosy ramion w przod oburącz 3x max powtórzeń

na koniec kontrolne fotki







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Wygląda to naprawdę dobrze, ciekawy jestem efektu końcowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Seba ja tak samo !!! a tu jeszcze 5 miesiecy

z tyłu za mną widać kawałek mojego hantelka trening uwazam za dobry !!

posiłek po treningu : 50g ryzu + 120 wołowiny + pomidory z puszki



5 posiłek to 40g platkow, 1 jajko+ 100g wołowiny, ogorek konserwowy polane ketchupem light



dzien zakonczyłam dipem z bialka UNS wanilia + łyzka masla orzechowego






Zmieniony przez - sylwia2432 w dniu 2014-10-22 17:18:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
O Boże Boże Bożenko... Kiedy ja będę miała takie barki?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Dzisiejszy dzień 22.10.2014 rozpoczęłam zwyklą owsianka
50g platkow, siemie lniane, 30g odzywki bialkowej zalane resztówką kawy




pozniej udałam sie z rodzicami na małe zakupy, i udało mi sie załapać na fajne promocje w Carrefourze mianowicie:
" coś dla siebie " czyli peeling oczyszczajacy garnek do gotowania na parze za 9,90 ( dodam ze nie jest z papieru , co mnie zdziwiło ) oraz kubek termiczny za 8 zł na zimowe podróże np dp Wrocławia lub Poznania



posiłek 2 przed treningowy
30g ryzu, 120 kury+ łyzeczka oleju + cukinia i tu musze podziekowac Doris za przepis bo dzi byla wyśmienita !!! <3 dziekuje !

Suplementacja przed treningiem :

-3g Loadera+ 2,5g jablczanu + 8g bcaa

dzis robilam plecy

Plecy + Tył barków
1. Ściąganie drążka szeroko do klatki nachwytem 20-15-10-10
2. Wiosłowanie nachwytem sztangą nisko do brzucha , szeroko 8-7-6
3. Ściąganie drążka na prostych ramionach szeroko nachwytem 4 x 15p.
4. Wiosłowanie hantlem do boku w oparciu o ławkę 3 x 10p.
5. Wznosy tułowia z ciężarem w podporze 3 x 15p.

1. Wznosy w bok siedząc, w opadzie , małymi palcami na zewnątrz 3 x 12
2. Wznosy ramion siedząc w tył w opadzie , dłonie palcami do tyłu 3 x 12


pozniej miala byc jedna fota , ale Wolf namówił mnie na pozowanko









Trening super !! Nie wiem czy to zasługa LOADERA którego obecnie testuje, czy wiekszej ilosci jedzenia , przede wszystkim wegli, tak czy siak super

suplementacja po treningu:

3g jablczanu, 8g bcca, 20g carbo+30g vitargo+ 30 g odzywki białkowej wszystko z UNS oprocz carbo i vitargo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Dorka mysle ze w przyszłym roku pod fachowym okiem tenera bedziesz miala moje barki a ja w tedy bede miała od..? hmmm Ani Halejak ?? ooo tak zdecydowanie od Ani

Zmieniony przez - sylwia2432 w dniu 2014-10-22 17:50:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

relakz - Road to HeavyWeight

Następny temat

Dziennik Treningowy Adama czyli Mikrus87 trenuje

WHEY premium