SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Sylwi_by UNS - Przygotowania do sezonu 2016

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
a niestety najczęściej jest tak ze te wszystkie próby generalne wychodzą zupełnie inaczej niz na scenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Iccana troche zbocze z tematu , ale to moj dziennik wiec moge ,
wybacz za ciekawość , ale dlaczego zamknelas swoj dziennik ?? ten na sfd oczywiście ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
No powiem Ci szczerze, że poza siłownią wyglądasz równie imponująco :D
Dobra mina do złej gry, też jestem dzikusem pod tym względem i cuduje jak widzę, że ktoś chce mi zrobić foto. Tyle ile ja nerwów przez to straciłam to jest szok. Przed Tobą najlepsze;) Na scenie już nie będziesz na to zwracała uwagi bo tam lepiej takich min nie strzelać;)

Odnośnie tego, że światło na scenie oślepia to... Jak dla mnie najlepiej zorganizowaną sceną była scena na debiutach, nic nie oślepiało, wszystko było dobrze widać itd itp. Nie to co na Śląska czy MP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
sylwia2432
Iccana troche zbocze z tematu , ale to moj dziennik wiec moge ,
wybacz za ciekawość , ale dlaczego zamknelas swoj dziennik ?? ten na sfd oczywiście ?


Pewnie dlatego, że przeniosła się tutaj!

Właśnie Iwona; podpis do edycji!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Dorka widziałaś mnie już w akcji przed zdjęciem u Was w domu , tak sobie myśle....może dla przełamania lodów zacznę trenować na siłowni w bikini zeby sie oswoic z publiką ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
DamiosL
sylwia2432
Iccana troche zbocze z tematu , ale to moj dziennik wiec moge ,
wybacz za ciekawość , ale dlaczego zamknelas swoj dziennik ?? ten na sfd oczywiście ?


Pewnie dlatego, że przeniosła się tutaj!

Właśnie Iwona; podpis do edycji!




no właśnie podpis !!!! ja swoj tez musze zrobić ! dzieki za przypomnienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Dobry pomysł, najlepiej trenuj pozowanie przy kimś, ja trenowałam zazwyczaj sama, myślałam, że jest już OK, że się dobrze czuję i na pewno nie będę wstydzić na scenie a tu niespodzianka ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Oh wybaczcie, nawet zapomniałam jak mam to zrobić, muszę pogrzebać w ustawieniach. DamiosL - całą prawdę za mnie powiedziałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Widzisz Iwona, krótko się znamy, a ile już o Tobie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sylwia jak patrzę na te porównawcze foty to widzę progres tam gdzie ja bym najbardziej chciała u siebie
Czyli pośladki i nogi!!

Czekam na foto plecków w lustrze a foto z paleniem jana hahah megaaaaaaaaaa

Ekstra wsparcie od UNS! Ty to chyba Sylwia uwielbiasz białko bananowe co? bo już widzę u Ciebie któryś raz ten smak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

relakz - Road to HeavyWeight

Następny temat

Dziennik Treningowy Adama czyli Mikrus87 trenuje

WHEY premium