SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Sylwi_by UNS - Przygotowania do sezonu 2016

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
mi się zdarzało pić niekiedy po 8 litrów dziennie samej coli haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
ałaaaaa fajny świr niezle sie nagazowałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
również jestem jak najbardziej za napojami zero cukru zwłaszcza na redukcji byłą to dla mnie dosyc spora rozkosz dla podniebienia

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też uwielbiam napoje zero
A coli potrafiłam w ciągu dnia wypić tyle, że zrezygnowałam bo potem nie mogłam aż spac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Ja też piłem colę dość długo, ale odstawiłem przed startem, bo jednak trochę brzuch wywala ale to dlatego, że jest gazowana..
niektórzy odstawiają słodziki, ale nie wiem czy to ma zauważalny wpływ na formę

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Ja też przed startem odstawiam colę i ogólnie napoje zero. Słodzik odstawiam na ostanie dni, a ostatni tydzień ograniczam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
RoLi5400
również jestem jak najbardziej za napojami zero cukru zwłaszcza na redukcji byłą to dla mnie dosyc spora rozkosz dla podniebienia


no ja sie domyslam mam nadzieje ze u mnie tez beda sie pojawiały chociazby w powodu zabicia checi podjadania

Amberson mam nadzieje ze serducho Ci nie stanie od nadmiaru


Mariusz wlasnie ja mam wywalony brzuch po wiekszej ilosci coli , ale zauwazylam tez ze dobrze wplywa na moja perystaltyke hehehe zaciekawilo mnie to kiedys i gdzies wyczytałam ze takie ma dzialanie ,


Seba ja nigdy nie odstawilam slodzikow, wiec nie wiem jaki maja wplyw na forme ale niebawem sie przekonam chyba... bo mam zamiar przestac pic kawe... a ze do kawy leci mleko - bez laktozy i slodzik to mam nadzieje ze zaobserwuje jakas relacje no chyba ze nie bede umiała sie z nia rozstac....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
ja polecam ice tea z tesco :D taka podróbka ale niezła :D no i oczywiście 0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
wiekszosc gazowanych napojow ma w skladzie kwas fosforowy ktorego nadmiar powoduje wyplukiwanie wapnia z kosci :(

Zmieniony przez - markoto w dniu 2014-11-24 12:42:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 857 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7635
Ja mam od paru dni zawsze puszke kolki zero w razie kryzysu

Zmieniony przez - mikrus87 w dniu 2014-11-24 12:46:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

relakz - Road to HeavyWeight

Następny temat

Dziennik Treningowy Adama czyli Mikrus87 trenuje

WHEY premium