SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Sylwi_by UNS - Przygotowania do sezonu 2016

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Adam ja jak patrze na wasze cheat meal'e to mi sie tylko słabo robi bo wiekszość to słodycze bleeee :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Tested_UNS-TEAM
ja tam na filmie widzę że jeszcze można coś dociąć ale powaznie do dobra baza pod mase.

Ja bym jednak tego tak nie wytykał. Owszem o ile jestem za powrotem czasów kiedy dzieci wyśmiewały się z grubych kolegów(np ze mnie) bo żadne dziecko nie chciało być wyśmiewane = nie chciało być grubę. Może to mocna terapia, ale całkiem skuteczna. A cel jest dobry zmuszenie osobnika do walki z chorobą.
Pani z filmu to już przegięcie grube i naprawdę potrzebuje pomocy. Problem taki że ludzie własnie ją kręcą, wytykają palcami co często skutkuje tym że taka osoba, mając problemy z psychiką - a musi je mieć skoro doprowadziła sie do takiego stanu - będzie widziała w swoim wyglądzie jedną opcje na zwrócenie czyjeś uwagi, zainteresowania, "popularności".


W ramach terapii zaprosiłbym ją do naszego działu żeby popatrzyła na cheat meal'e i żarcie co niektórych, może by w końcu smaka na coś złapała


Adam , podejrzewam że ta pani by zwymiotowała na sam widok cheatów najgorsze jest to , tak jak mówi Iccana ze tym osobą ciagle wydaje sie ze sa grube i bardzo czesto, jak nie zawsze , nie dadza sobie pomoc dopoki same sie nie ogarną ! u mnie na siłowni sa dwie tego typu dziewczyny, i za kazdym razem zastanawiam sie skad one czerpią jeszcze energie na jakikolwiek wysiłek tak czy siak przykry widok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
ale myśle że taki trener by taką kobiete zachęcił do zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej

NAJLEPSZY TRENER

Zmieniony przez - sylwia2432 w dniu 2014-10-24 12:20:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Jak jeszcze miałem tv ciągle oglądałem ten serial.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
hehehehehe oni tam zawsze robiłi bałagan z mózgu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 111 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1393
lepszy jest al bundy :P






Zmieniony przez - t0mas888 w dniu 2014-10-24 13:59:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
sylwia2432
nieee no ja sie nie nadaje na anorektyczke, i raczej nigdy nią nie bede raczej bym mogla byc otyła JAK JUZ


PJONA :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Hej !!!!

Spać nie moge od ponad godziny ... wiec nadrobie dzienniczek

wiec tak po kolei

MISKA :
sniadanie - akurat owsianka- 50g platkow, 30g odzywki białkowej UNS, ziarenka słonecznika
2 posiłek( przedtreningowy) 30g ryzu, 120g kury, pomidorki
3 posilek (po treningu) 50g ryzu, 120 gkury, ogorki
4 posiłek 30g ryzu, 120 kury, pomidorki, olej lniany 8g
5 posiłek owsianka 40g ryzu, 30g białka UNS
6 posiłek kura 100g +pomidor+olej lniany

w piatek na treningu przypadły dwójki pośladki i łydki
1. Zginanie uda na maszynie stojąc/1nóż 4 x 15
2. Martwy ciąg na lekko zgiętych kolanach ze sztangą 4 x 12p.
3. Odwodziciele – na maszynie pośladki lekko nad siedzeniem , 4 x 30p.
4. przysiady sumo z kettlebell 4x20
łydki : wspięcia na palce 5x 25

Suplementacja:
przed tren : bcaa, cytrulina, jabłczan kreatyny, kofeina (wszystko z UNSa )
po tren: bcaa, jabłczan, odżywka białkowa (UNS) + carbo

Ogólnie dzien bardzo intensywny. Rano pojechalismy z mezem nalozyc pierwsza warstwe bronzera koledze, ktory przygotowywal sie na MPJ , pozniej na 9:30 pojechalam zrobcic trening aby na 12 byc w pracy, na szczescie tylko 4h bo , pod wieczor znowu pojechaliśmy posmarowac kolege i pocieszyc go przed sobotnim debiutem na scenie, bo jak wiadomo prawie kazdy ma obsrane galoty :) akurat w jego przypadku według mnie zupełnie nie potrzebnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Sobota 25.10.2014

Trening: biceps + triceps
1. Pompki na poreczach , triceps 4 x max p.
2. Zginanie ramion ze sztangą stojąc, ł12,12,10,10
3. Prostowanie ramion ze sztangą zza głowy leżąc na ławce płaskiej 4 x 12p.
4. Zginanie ramion na modlitewniku z hantlami,4 x 12p.
5. Prostowanie ramion z sznurem w klęku 4 x 15p.
6. Zginanie ramion z hantlami jednocześnie na ławce skośnej 4 x 10

Miska

śniadanie 50g płatków, 2 białka , 20g odzywki bialkowej, siemie lniane, słonecznik, cynamon
2,3,4 posiłek miałam w jednym pojemniku ,a w nim -110g ryzu, 360g kury, 10ml oleju , pomidory
5 posiłek zjadłam w naszej mega burgerowni MAD MICK <3 niestety o burgerze moglam zapomniec ale pocieszono mnie sałatka z kurczaka, pomidorow suszonych ,z rukula i grilowanymi batatami , ale dałam ciała za pare kropel sosu barbequ Booooże jakie to było boskie !!! Wszyscy byli tak głodni ze zapadła cisza przy stole
6 posilek dip z bialka i masła orzechowego

moje sniadanie



męza śniadanie naleśnik z mąki owsianej posmarowany dzemem z kiwi i masłem orzechowym <3 MaaaSaaaaKraaa




Po treningu który był całkiem niezły, udalismy sie do Katowickiego Spodka aby pomóc i dopingować kolege na weryfikacji, i co sie okazało ,znalazł sie siódmy bobek i trzeba było wyjsc do półfinałów aby go wyeliminować i na szczescie udało sie, bo mamy FINAŁ



po przedłuzonej imprezie,wybralismy sie z Sarą Nowok i Sylwkiem Szymczukiem na burgery , miała być pajda z tustym ale Wszyscy jestesmy na diecie wiec przystaliśmy na dietetyczną wersje fast Foodów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
No ladnie - a z nami to nie chcialas pojsc wspolnie zjesc - zapamietam.

Dla kolegi za srebro gratuuuulacje sie naleza ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

relakz - Road to HeavyWeight

Następny temat

Dziennik Treningowy Adama czyli Mikrus87 trenuje

WHEY premium